Приємна зустріч: в Арцизі одразу дві лікарні Болградщини отримали допомогу

Приємна зустріч: в Арцизі одразу дві лікарні Болградщини отримали допомогу

Сьогодні в Арцизькій опорній лікарні зустрілись лідери Арцизької та Тарутинської громад – голови місцевих рад Сергій Парпуланський та Сава Чернєв, генеральні директори лікарень – Зіновій Челак та Ірина Пулєва. Об’єднала їх допомога від БФ «Шляхетна справа», яку для лікарень особисто привезли Сергій Шутов, засновник фонду, та перший заступник голови Одеської облради Олег Радковський.

Війна показала, що єдність робить нас сильнішими та стійкішими, коли ми разом – ми здатні подолати будь-які виклики сучасності.

Сьогодні  лікарні громад працюють попри тривоги й ворожі обстріли, ба більше, на прикладі Арцизу та Тарутиного ми бачимо, що завдяки професійності, самовіддачі  очільників лікарень та підтримці місцевої влади тут покращують та розширюють надання медичних послуг населенню, а головне –  зберігають й поповнюють найцінніший ресурс – кадровий.

І дуже важливо, що ці заклади охорони здоров’я мають підтримку волонтерів, зокрема й  «Шляхетної справи» та першого заступника голови облради. Декілька днів тому Тарутинська лікарня вже отримала допомогу від фонду, а сьогодні Сергій Шутов та Олег Радковський привезли в дві лікарні великі газові плити з духовими шафами, також Арцизька лікарня отримала гуманітарний вантаж з візками, розхідниками, гігієнічними засобами, вітамінами.

Під час зустрічі Зіновій Іванович провів своєрідну екскурсію лікарнею, гості були приємно вражені та не скупилися на гарні слова, також присутні обговорили проблемні аспекти та перспективи лікарень. Є  в нас спільні болючі питання, тому й маємо триматися разом.

Дуже приємно було бачити в Арцизі гостей з Тарутиного та Одеси! Загалом, вийшла дуже тепла та приємна зустріч. Багато політиків, діячів і в довоєнні часи відвідували Арцизьку лікарню, але на моїй практиці такий приємний та обнадійливий для двох громад захід в стінах Арцизької лікарні відбувся вперше.

Велика дяка гендиректору Арцизької лікарні за гостинний прийом, головам громад – за підтримку закладів охорони здоров’я,  Ірині Пулєвій – за правильні кроки на шляху розвитку Тарутинської лікарні, і звісно, першому заступнику голови облради Олегу Радковському за те, що знаходить час та переймається проблемами лікарень, голові фонду «Шляхетна справа» Сергію Шутову – за постійну допомогу медикам та сприяння у вирішенні багатьох питань закладів, де щодня рятують життя людей!

Нагадаємо, минулого тижня завдяки наполегливості та стійкості депутатів Болградської районної ради з колишніх  Арцизького та Тарутинського районів вдалося затвердити текст звернення до КМУ та Міністра охорони здоров’я  щодо включення Арцизької ЦОЛ до переліку закладів охорони здоров’я, визначених для надання медичних послуг за пакетом «Готовність до надання медичної допомоги в надзвичайних ситуаціях»: Боротьба проти несправедливості щодо Арцизької лікарні триває: депутати райради звернулися до міністрів


Слідуйте за нами:         

✅ у facebook (та запроси друзів!)

✅ у нашому Telegram-каналі

✅  в Instagram