В Арцизькій громаді працюють над створенням ветеранського простору

В Арцизькій громаді працюють над створенням ветеранського простору

Майже завжди про долю учасників бойових дій в безпечних регіонах думають волонтери, родичі військових. Але в Арцизькій громаді створення ветеранського простору активно опрацьовують представники органів місцевого самоврядування, - повідомляє «Кут огляду».

Як стало відомо під час апаратної наради, в Арцизі буде створено ветеранський хаб для учасників бойових дій.

З того, що вдалося почути під час докладу першої заступниці міського голови Оксани Стоянової, осередком ветеранського простору в місті стане міська публічна бібліотека, яка вже давно за своїм форматом роботи, локаціями та облаштуванням стала взірцевою.

Наразі відомо про тісну співпрацю посадовців міськради з начальницею  відділу культури Світланою Дімовою та ЦНАПом, також вже працює мобільна кризова бригада, яка вже здійснювала певні виїзди.

Передбачається, що саме на базі буде створено такий простір, оскільки там створені умови безбар’єрності, є пандус. Єдине, що необхідно залучити фонди для облаштування туалетів для маломобільного населення.

Також опрацьовується момент щодо залучення юридичних, психологічних та реабілітаційних послуг.

Наступний крок – представити план, який передбачає предметну роботу ветеранського простору, на розгляд голови громади, обговорити тематику, час та опитування (як варіант) щодо зручності та  виявлення потреб ветеранів.

Необхідна також штатна одиниця – соціальний менеджер, який буде здійснювати оцінювання потреб ветеранів, одиноких пенсіонерів, які знаходяться під супроводом соціальних служб. Як зазначила Оксана Павлівна, це «вимога Одеси», але фінансування роботи соціального менеджера – питання відкрите, не виключено, що знову це стане проблемою громади.

Мазур Наталя

Залишайтеся в курсі важливих подій! Слідуйте за нами:

✅ у facebook (та запроси друзів!)

✅ у нашому Telegram-каналі

✅  в Instagram