Спартакіада серед учнів закладів загальної середньої освіти Арцизької міської ради триває

Спартакіада серед учнів закладів загальної середньої освіти Арцизької міської ради триває

 23 січня на базі Холмського ліцею відбулися змагання з шахів, шашок та настільного тенісу. У змаганнях взяли участь 12 закладів загальної середньої освіти та філія Арцизького опорного закладу освіти №1. Про це повідомляє Кт огляду з посиланням на Арцизьку міську раду.

82 учня боролися за чемпіонський титул з наведених видів спорту Арцизької міської ради. Результати ігор з настільного тенісу:

І місце – Холмський ліцей (вчитель фізичної культури – Анатолій СТОЯНОВ) ІІ місце – Новоїванівський ліцей (вчитель фізичної культури – Андрій ДЕРМЕН) ІІІ місце - Арцизький ліцей №5 (вчитель фізичної культури – Тетяна ГАЛУШКОВА) ІV місце – Виноградівський ОЗО (вчитель фізичної культури – Олексій ЧЕРКЕС) V місце - Арцизький ОЗО №1 (вчитель фізичної культури – Кристина ШКЛЯРЕВИЧ)

Переможці - І ракетка: І місце – Стоянов Іван (Холмський ліцей) ІІ місце – Аіта Станіслав (Арцизький ліцей №5) ІІІ місце – Мельниченко Богдан (Холмський ліцей)

Переможці - ІІ ракетка: І місце – Дімова Олена (Холмський ліцей) ІІ місце – Колосовська Олена (Холмський ліцей) ІІІ місце – Стоянова Тетяна (Холмський ліцей)

Переможці - ІІІ ракетка: І місце – Черкес Роман (Новоїванівський ліцей) ІІ місце – Север’янов Євген (Виноградівський ОЗО) ІІІ місце – Мінчев Іван (Холмський ліцей)

Результати ігор з шахів: І місце – Арцизький ліцей №5 (вчитель фізичної культури – Тетяна ГАЛУШКОВА) ІІ місце - Арцизький ОЗО №1 (вчитель фізичної культури – Володимир ФЕДОРОВ) ІІІ місце - філія Арцизького ОЗО №1 (вчитель фізичної культури – Георгій БУЧКА) ІV місце – Виноградівський ОЗО (вчитель фізичної культури – Олексій ЧЕРКЕС) V місце - Арцизький ліцей №4 (вчителі фізичної культури – Віталій КОБИЛЕНКО, Василь КАЛАК)

Переможці - І дошка: І місце – Петров Владислав (Арцизький ліцей №5) ІІ місце – Мігов Максим (Арцизький ОЗО №1) ІІІ місце – Боднар Богдан (філія Арцизького ОЗО №1)

Переможці - ІІ дошка: І місце – Постолова Анастасія (Холмський ліцей) ІІ місце – Гайдаржи Поліана (Прямобалківський ліцей) ІІІ місце – Дубас Злата (Виноградівський ОЗО)

Результати ігор з шашок: І місце – Арцизький ОЗО №1 (вчитель фізичної культури – Кристина ШКЛЯРЕВИЧ) ІІ місце – Задунаївський ліцей (вчитель фізичної культури – Дмитро БЯНОВ) ІІІ місце - філія Арцизького ОЗО №1 (вчитель фізичної культури – Георгій БУЧКА) ІV місце – Деленський ліцей (вчитель фізичної культури – Олександра ТЕЛЬПІС) V місце - Виноградівський ОЗО (вчитель фізичної культури – Олексій ЧЕРКЕС)

Переможці - І дошка: І місце – Цимбота Іван (Прямобалківський ліцей) ІІ місце – Батурін Владислав (філія Арцизького ОЗО №1) ІІІ місце – Суліма Євген (Арцизький ліцей №4)

Переможці - ІІ дошка: І місце – Михайлова Людмила (Задунаївський ліцей) ІІ місце – Жечєва Катерина (Арцизький ОЗО №1) ІІІ місце – Златова Юліання (Виноградівський ОЗО)

Переможці нагороджені кубками, грамотами та медалями. 



Залишайтеся в курсі важливих подій! Слідуйте за нами: ✅ у facebook (та запроси друзів!) ✅ у нашому Telegram-каналі ✅ в Instagram