Чому Юлія Тимошенко відвідала Арциз?

Чому Юлія Тимошенко відвідала Арциз?

Вчора народний депутат України, лідер ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко здійснила візит до трьох медзакладів Одещини.

В Одесі Тимошенко поспілкувалася з колективом «Дорожньої лікарні ДП «Одеська залізниця», потім поїхала до Тарутинської центральної лікарні, а завершенням поїздки політкині став приїзд в КНП «Арцизька центральна опорна лікарня».

Вчора місцеві ЗМІ,  пресслужби органів місцевого самоврядування одразу поінформували мешканців громад про візит Юлії Тимошенко, реакція людей майже всюди: «А що вибори? Вже готуються?».

На жаль, люди, яким всюди ввижаються вибори, навіть не поцікавилися причиною та можливим результатом приїзду такого топового політика в громади півдня Одещини.

Беремо до прикладу Арциз. Арцизька лікарня вже другий рік поспіль не отримує пакет НСЗУ для запуску відділення по наданню допомоги при техногенних катастрофах.  У лікарні повністю створені умови для надання цих послуг, є фахівці … Але кошти від НСЗУ йдуть у Болград... І це приблизно 12 мільйонів на рік!

Місцева влада, керівництво лікарні, аби справедливість була відновлена, шукали варіанти. Коли про цей випадок стало відомо керівнику «Батьківщини» Болградського району Сергію Шутову, включився й він, доклав зусилля, аби ознайомити Юлію Тимошенко з поточним станом справ нашої лікарні.  Це й стало поворотним моментом, з’явилася надія, що ми все ж таки отримаємо 42 пакет від НСЗУ. І ще більше впевненості додала новина, що Юлія Володимирівна приїде особисто.

У той час, коли про Арциз всі чомусь «забули», єдина з політикуму, хто дійсно перейнялася та зацікавилася поточними проблемами закладу охорони здоров’я, стала Юлія Тимошенко. Це підтвердив і голова громади Сергій Парпуланський у своєму дописі в фейсбуці.

Чи отримає Арцизька лікарня заслужений, підкреслю, – повністю заслужений, 42 пакет від НСЗУ? Є гарні шанси, на мій погляд.

По-перше, ми «постукали в потрібні двері»: Юлія Тимошенко очолює Тимчасову слідчу комісію у Верховній Раді, яка займається в тому числі питанням більш ефективного розподілу пакетів НСЗУ по медичним закладам країни. Тобто нас почула очільниця потрібної нам ТСК! Не просто почула, а зреагувала, приїхала, аби особисто побачити лікарню, поспілкуватися з керівництвом громади та гендиректором КНП «Арцизька центральна опорна лікарня», почути медиків.

По-друге, наша лікарня справила неабияке враження на Тимошенко.

Гендиректор лікарні Зіновій Челак показав Юлії Тимошенко загальне та дитяче відділення, Юлія Володимирівна була приємно вражена гарним станом лікарні та якісним оснащенням відділень.  Вона й у розмові зазначила, що бачила багато медичних закладів, але лікарня в Арцизі – мабуть, найкраща серед усіх медзакладів районного рівня, які відвідала Юлія Тимошенко. Це європейський рівень:

«Це не просто чудові умови, відчувається, що тут ваше серце, ваша душа. Важко уявити, скільки зусиль докладено, аби сьогодні в Арцизі була така лікарня. Безумовно, це результат  відданості справі та вмілого управління гендиректора Зиновія Івановича Челака та підтримки керівництва громади. Попри всі перепони ви маєте чим пишатися! І головне завдання на сьогодні – зберегти та підтримати  це надбання»

По-третє,  ми, мешканці колишнього Арцизького району,  за свою лікарню будемо боротися. Це наша гордість, заклад, який об’єднує навколо себе, створює робочі місця, постійно покращується, веде активно роботу з пошуку молодих лікарів, надає медичні послуги мешканцям декількох громад. 

І наостанок, нам чужого не потрібно, але ми за справедливість. Арцизька лікарня має отримати 42 пакет, тому що по факту всі вимоги виконані, в нас є база й кадри для надання допомоги при техногенних катастрофах.

Кожен мешканець колишнього Арцизького району – бізнесмен, посадовець, фермер, політик, пересічний громадянин - всі однаково переживають за нашу лікарню й готові за неї поборотися.

Чекаємо на результат. 

ФОТОЗВІТ ТУТ

 

 

Залишайтеся в курсі важливих подій! Слідуйте за нами:

✅ у facebook (та запроси друзів!)

✅ у нашому Telegram-каналі

✅  в Instagram