Ринок в Арцизі сповнений метушні, поспіху, галасливих розмов...

Ринок в Арцизі сповнений метушні, поспіху, галасливих розмов...

Ринок в Арцизі сповнений метушні, поспіху, галасливих розмов. Ми часто намагаємося «кругом-бігом» купити все необхідне і швиденько зайнятися іншими справами ... минулої суботи, несучись, як і більшість покупців, по ринку, все ж таки один випадок змусив зупинитися.
Вже здійснивши покупки, ми збиралися їхати, і тут підходить бабуся, мила, лагідна, і просить купити квіти – меліса, нарциси та «ведмежі вушка»… Звичайно, ми купили, і тепер квіти тішать око!
Якщо ви відвідуєте ринок в Арцизі, - купуйте у бабусь квіти, фрукти, «молочку», зелень! Підтримайте їх! Адже, незважаючи на такий шановний вік, людина сама вирощує продукцію, сама продає... не йде просити милостиню, бо привчена з дитинства до праці. Підтримайте їх, особливо в цей непростий час!

Я – не фанат якихось флешмобів, мегаакцій, напханих піаром і показушністю, просто часто купую в бабусь, а в роки війни купуватиму ще частіше. І до вас звертаюся з аналогічним проханням. Для вас це стане доброю історією, автором якої ви є, а для них – історією порятунку, адже пенсіонерам вкрай складно зараз!


✅ Стань частиною спільноти «Кут огляду» в facebook та запроси друзів!

 «Кут огляду» ближче до читача!

✅ Коротко і по суті. Підпишись на наш Telegram-канал

✅ Підтримай нас в  Instagram