Арцизькому ліцею №5 – 60! Понад 50 тисяч гривень для ЗСУ зібрали учні та вчителі під час благодійного ярмарку

Арцизькому ліцею №5 – 60! Понад 50 тисяч гривень для ЗСУ зібрали учні та вчителі під час благодійного ярмарку

60 років пройшло з того дня, як в Арцизі шкільний дзвінок  відкрив двері нової школи – Арцизької школи №5. Вчора у закладі освіти відбулося велике свято на честь ювілею, але найголовнішим та найпоказовішим стало проведення ярмарку на підтримку ЗСУ після урочистостей, до якого долучилася вся освітянська родина – вчителі, діти, батьки, випускники.


За ці 60 років у освітньому закладі  відбулося багато подій, дуже багато містян та тих, хто колись жив в Арцизі, - вчителів, учнів – мають свої незабутні спогади про рідну школу. Ювілей - це не тільки про дату, не про час, це – насамперед про пам’ять, про найкращі моменти життя, про перших друзів, про перше кохання, про перші досягнення та поразки.

Час змінює обличчя, час змінює назви (зараз заклад-ювіляр називається Арцизький ліцей 5 з початковою школою та гімназією Арцизької міської ради), але незмінним залишається одне – велика школа у середмісті протягом всіх років існування плекає та береже найкращі педагогічні, освітянські традиції та сповнена любові до дітей. Цей навчальний заклад очолює Слюсар Тетяна Миколаївна, під  її  керівництвом працюють чудові спеціалісти, справжні педагоги, у чиїх руках найдорожче,  що є у нашого міста – діти.

 Арцизька школа №5 – це не просто заклад, який дає знання, а й місце, де діти знаходять підтримку та відчувають турботу. За 60 років чимало талановитих випускників прославили рідну школу, місто, країну. Звісно, не всім учням судилося стати  відомими, геніальними, але вихованці школи №5 закарбували в серці любов до рідного, вміння дружити та співпереживати. І сьогодні, попри важкі часи, тут кожен  розкриває свій хист,  демонструє здібності, знаходить вірних друзів, близьких за духом колег, відкриває наш світ, вчиться підтримці один одного, вчиться любові – любові до людей, до рідної країни та вмінню робити добрі справи, бути потрібним своїй державі настільки, наскільки це можливо. Ось і проведення благодійного ярмарку на честь ювілею Арцизького ліцею №5 – чудове свідчення тому.

Всі, хто був присутнім на благодійному заході, відзначили, наскільки сильно згуртувалися учні, як щиро їх підтримували вчителі та батьки.  І це є гарним прикладом для наслідування, бо, на жаль, не всі дорослі вміють бути такими вмотивованими, об’єднаними та сповненими вірою в Перемогу.

Вчора лише за декілька годин під час ярмарку вдалося зібрати, попередньо,  понад 55 000 гривень! Точну суму дізнаємось на початку тижня.

Наші вітання  колективу та учням  навчального закладу  з ювілейною датою. Мирного неба, досягнень, нових емоцій та радісних моментів усім! А міцне здоров'я та душа, сповнена любові та добра, світлі думки будуть  основою та натхненням для плідної роботи. Наснаги, терпіння, Перемоги! Хай життя школи буде сповнене тільки гарними емоціями та подіями! Дякуємо!

 

Слідуйте за нами:         

✅ у facebook (та запроси друзів!)

✅ у нашому Telegram-каналі

✅  в Instagram