Арцизька міськрада продовжує підтримувати нашу лікарню та молодих фахівців закладу

Арцизька міськрада продовжує підтримувати нашу лікарню та молодих фахівців закладу

Сьогодні в Арцизькій міській раді відбулося чергове пленарне засідання, під час якого депутати підтримали внесення змін до бюджету громади, які спрямовані на підтримку лікарні.

Без зайвих обговорень було прийняте рішення про підтримку Арцизької центральної опорної лікарні, зокрема – молодих кадрів, які разом з досвідченими фахівцями виводять наш заклад охорони здоров’я на потужний рівень, передає «Кут огляду» .

У рішенні «Про внесення змін та доповнень до рішення Арцизької міської ради від 22 грудня 2023 року № 2082 –VІІІ «Про бюджет Арцизької міської територіальної громади на 2024 рік» містяться два важливі пункти про виділення коштів лікарні – про підтримку молодих спеціалістів згідно з  програмою «Кадри» та про виділення коштів на закупівлю обладнання. 

«Кадри»

Програма «Кадри» вдало реалізовується  керівництвом лікарні та вже отримала чимало позитивних відгуків від колективу закладу та представників інших громад, громадських організацій тощо. Отже, аби  впродовж 5 місяців в КНП «Арцизька центральна опорна лікарня»  безперебойно виконувалися заходи програми підтримки лікарських кадрів впродовж наступних п1яти місяців з місцевого бюджету передбачено виділення 100 000 грн.

Трансферт на обладнання

І ще одне рішення, яке свідчить про всебічну підтримку та реагування на запити  КНП «Арцизька центральна опорна лікарня»   з боку депутатів та голови громади, є рішення про придбання цінного обладнання в офтальмологічний кабінет, де цьогоріч  почала працювати класна та молода спеціалістка – лікар-офтальмолог Пелін Валерія Іванівна.

За короткий час доктор вже  заслужила репутацію гарного фахівця. Чимало позитивних відгуків від гарних пацієнтів та попит на консультації Пелін В.І. – чудове тому підтвердження.

Минулого місяця під час апаратної наради в Арцизькій міській раді гендиректор КНП «Арцизька центральна опорна лікарня»   Челак З.І. розповів про роботу лікаря-офтальмолога, її затребуваність, а також звернувся до голови громади Сергія Парпуланського щодо придбання обладнання – щілинної лампи – задля розширення спектру послуг пацієнтам. Зиновій Іванович наголосив, що компетенції лікаря відповідають високому фаховому рівню професійності, а також є велика потреба підтримати молодого фахівця, надавши гарні умови праці. З появою цієї щілинної лампи в нашій лікарні низка нових послуг та досліджень стане доступною для мешканців всіх громад, які лікуються або консультуються в Арцизькій ЦОЛ.

Апарат міської ради, враховуючи потребу лікарні в цьому обладнанні, вже на сьогоднішню сесію включив  питання про виділення коштів на закупівлю щілинної лампи. Депутати підтримали внесення необхідних змін до бюджету, виділивши кошти КНП  «Арцизька центральна опорна лікарня»,  мова йде про трансферт у  сумі 120000 грн.

Така плідна взаємодія між міською радою та лікарнею, таке швидке реагування на потреби закладу охорони здоров'я вкотре підтверджують соціальну орієнтованість бюджету та пріоритети керівництва громади, а такі рішення не тільки формують імідж лікарні, громади, їхній результат відчують ті, хто звертається до КНП «Арцизька центральна опорна лікарня», люди обов'язково впевняться у позитивному впливі прийнятих сьогодні рішень. Можливо, пересічним громадянам важко розібратися в специфіці роботи органів місцевого самоврядування, але кожен може зробити висновки: якщо вам вже не треба буде їхати в Одесу, аби отримати консультацію певного фахівця або провести дослідження, то знайте, що це є результат в тому числі й такої співпраці гендиректора лікарні та очільника громади, а також прийнятих депутатами рішень.

Мазур Наталя

Слідуйте за нами:

✅ у facebook (та запроси друзів!)

✅ у нашому Telegram-каналі

✅  в Instagram