СПРАВЕДЛИВИЙ ВИРОК СУДУ: палій трави заплатив понад 130 тисяч гривень штрафу

СПРАВЕДЛИВИЙ ВИРОК СУДУ: палій трави заплатив понад 130 тисяч гривень штрафу

У березні в одному з сіл Жовківського району Львівської області 60-річний місцевий мешканець підпалив суху траву. В результаті чого суд зобов'язав чоловіка заплатити понад 130 тисяч гривень штрафу, пише UA.PORTAL.

Про це повідомили у Львівській обласній прокуратурі. Зазначають, що рішення суду може бути оскаржене в апеляційному суді.

Численні заклики органів влади до громадян не палити суху траву та листя наразі залишаються малоефективними. Потерпає не лише довкілля. Часто жертвами підпалів стають люди, будівлі, техніка. У прокуратурі пропонують посилити юридичну протидію цьому суспільному лиху, йдеться у повідомленні

Таким чином 60-річний чоловік підпалив суху траву неподалік житлових та господарських будинків.Тоді хтось з очевидців повідомив про пожежу місцевих рятувальників, які приїхали та загасили вогонь. Своєю чергою він встиг знищити 400 квадратних метрів рослинності.

Після того як рятувальники встановили ім'я палія, прокуратура подала в інтересах ДСНС позов про відшкодування шкоди, заподіяної адміністративним правопорушенням. За роботу пожежників просили стягнути понад 130 тисяч гривень штрафу відповідно до "Методичних рекомендацій щодо визначення збитків від пожеж"

Суд погодився із доводами прокуратури і ухвалив стягнути з громадянина-палія вищезгадану суму на користь пожежного загону. Рішення суду може бути оскаржене до Львівського апеляційного суду, додають у повідомленні.

 

✅ Стань частиною спільноти «Кут огляду» в facebook та запроси друзів!

 «Кут огляду» ближче до читача!

✅ Коротко і по суті. Підпишись на наш Telegram-канал

✅ Підтримай нас в  Instagram