Як їм личить воля: врятовані з українського звіринця леви Цар і Джаміль повернулися в Південну Африку!

Як їм личить воля: врятовані з українського звіринця леви Цар і Джаміль повернулися в Південну Африку!

Левенят Джаміля та Царя вдалося врятувати з контактного звіринця Ясногородської ферми в 2021 році. Через невідповідні умови та погане харчування люди довели левенят до рахіту та стресу. У тварин були переломи кісток і численні розтягнення, нагадали в UAnimals .

UAnimals і Центр реабілітації диких тварин HAU - Center wild animals rescue подбали про лікування левів, а під час повномасштабного вторгнення евакуювали їх за кордон, у реабілітаційний центр у Бельгії.

Цар був найслабшим, мав два переломи. У Джаміля були множинні розтягнення зв'язок і сухожиль — через постійний буль у суглобах йому було боляче ходити.

10 березня левів транспортували до Shamwari Private Game Reserve Ці леви подолали понад 12 тисяч кілометрів від свого тимчасового дому Natuurhulpcentrum Opglabbeek у Бельгії до Африки, де тепер насолоджуються просторами дикої природи.

Глен, менеджер Born Free Foundation каже, що найбільше Джамілеві подобається ходити крізь кущі та додає: "Ми будемо дуже піклуватися про цих левів, оскільки вони продовжуватимуть адаптуватися до свого нового життя тут, у Південній Африці".

Зоозахисники закликають не ходити в контактні зоопарки та не підтримувати жорстокий і варварський бізнес. Пам'ятайте самі та розповідайте друзям, що дикі тварини мають жити в дикій природі. Тільки там їхній справжній дім.

 

Слідуйте за нами:         

✅ у facebook (та запроси друзів!)

✅ у нашому Telegram-каналі

✅  в Instagram