Телеведуча Кароліна Ашіон звинуватила міністра культури Олександра Ткаченка у расизмі

Телеведуча Кароліна Ашіон звинуватила міністра культури Олександра Ткаченка у расизмі

Відома телеведуча Кароліна Ашіон звинуватила міністра культури Олександра Ткаченка у расизмі. Відповідний пост Ашіон написала на своїй сторінці в Facebook.

Телеведуча згадала випадок з минулого, коли планувала влаштуватись в шоу на каналі  "2+2". Ашіон була шокована.

“Перед тим, як з’явитися в ефірі каналу «Прямий», я працювала на 2+2. Одного разу, дізнавшись про кастинг ведучих для ранкового шоу, я запитала у тоді ще генпродюсера “1+1 медіа” Олександра Ткаченка: “Чи не могла би я прийняти в ньому участь? Відповідь була карколомною: “Ви в дзеркало себе бачили? Аудиторія нашого каналу не те, щоб… Я не готовий ризикувати рейтингами … “. Далі – шок, море сліз і звільнення. Чи бачила я себе в дзеркало? Так, бачила. Начебто нормальна. Та, певно, кольором шкіри для 1+1 не вийшла, на “Антоніну” (збірний образ глядача “Плюсів”) не схожа”, – написала телеведуча.

На минулому тижні Ашіон зустріла міністра культури з дружиною на джазовому фестивалі у Львові і пригадала йому той вчинок. Утім, попри очікування, міністр не вибачився, а повівся по-хамськи. “І знову отримала у відповідь “нетлєнку”.

“Так, а що ви хотіли б від мене почути? Вас влаштує відповідь, що зараз я б такого не сказав?”. Я остовпіла. Але дружина міністра не мовчала. І навіть тикала мені чомусь, вважаючи за свій обов’язок, напевно, захистити чоловіка. Ну що ж, похвально.

“Так, а може мені ще вибачення у вас попросити?”, – сказав Ткаченко з «посмішкою» на обличчі. Чи можна було тоді знайти інші слова для більш делікатної відмови? Впевнена, так. Будь-який розсудливий чоловік знайшов би що сказати. Можна було тепер просто вибачитися по-людськи? Звісно. А так це не просто хамство. Це расизм, хлопці. Вже я-то знаю в цьому толк”, – розповіла Ашіон.Стань частиною нашого товариства у facebook та запроси друзів.Ведуча зазначила, що міністр культури мав би просувати ідеї єдності, яка полягає в різноманітності. Проте, за її словами, Олександр Ткаченко про таке не чув.

 

"КУТ ОГЛЯДУ" ближчий до читача!

Всі Бессарабії та України тут і зараз: Коротко та по суті:

Підпишись на наш Telegram - канал

Підтримай нас в Instagram