Скандал з Укрзалізницею: пасажирів залишили, а речі повезли

Скандал з Укрзалізницею: пасажирів залишили, а речі повезли

Поїзд " Укрзалізниці " № 750 рейсу Івано-Франківськ - Київ вирушив з вокзалу у Львові без частини пасажирів, яким повідомили про технічну затримку в 1 годину. В результаті рейс поїхав вчасно, але люди на нього не встигли і залишилися на вокзалі без своїх речей.

Про ситуацію в п'ятницю, 25 червня, в Twitter розповіла Катерина Сметанюк, одна з відстали від поїзда пасажирок. За її словами, спершу на скарги людей не реагували, потім запропонували безкоштовно їхати іншим рейсом, але в кабіні машиніста. 

 Стань частиною нашого товариства у facebook та запроси друзів."Перед прибуттям до зупинки у Львові провідник пройшовся по всьому купе і оголосив стоянку" мінімум годину "в зв'язку з запізненням причіпного вагона. Сказав, йдіть гуляйте. Перед тим як вийти, я підійшла і уточнила інформацію двічі, чи впевнений він. Сказав, точно ", - розповіла Сметанюк.

УЗ в свою чергу повідомила, що "вживає всіх заходів, щоб пасажири, які залишилися у Львові, були доставлені до місць призначення з найменшою затримкою"

 

. "КУТ ОГЛЯДУ" ближчий до читача!

Всі Бессарабії та України тут і зараз: Коротко та по суті:

Підпишись на наш Telegram - канал

Підтримай нас в Instagram