ЗА ДОБРО ПОТРІБНО ДЯКУВАТИ!

ЗА ДОБРО ПОТРІБНО ДЯКУВАТИ!

Лихо до хати приходить несподівано. І майже завжди воно пов’язане із втратою здоров’я. Не оминуло нещастя й нашу родину. Іван занедужав на хворобу Паркінсона ще до настання пенсійного віку, і нині ми ледве вигрібаємо з водовороту, який невпинно тягне на дно.

Отримати пенсію у 60 років чоловікові не судилося, бо не вистачає 5 років до стажу, визначеного законодавством. Інвалідність отримати теж неможливо, бо лікарі стверджують, що Іван досяг пенсійного віку, і вже, мовляв, нема сенсу добиватися цього статусу. Однак чоловік вже не може обходитися без сторонньої допомоги.

От і живемо ми вдвох на одну допомогу по безробіттю, яку я отримую в центрі зайнятості. Нині ця допомога складає 1300 гривень на місяць. Розтягую на двох. Намагаюся додатково заробляти написанням статей, але мало хто вміє цінити роботу провінційної журналістки. Багато хто стверджує, що це не робота, а так собі, заняття для душі.

Дякувати Богу, у нас є дорослі діти. В міру власних можливостей вони нам допомагають. Але в умовах всесвітньої пандемії і якогось нескінченного карантину їхні можливості теж дуже обмежені.

Ми не звикли скаржитися на життя. Просто так склалося, що й мовчати вже немає сил.

І як приємно було, коли раптом телефонує депутат Татарбунарської міської ради Володимир Гажийський, питає, чи потрібна нам допомога, яку надає фонд Порошенка у зв’язку з карантинними обмеженнями. Звичайно ми дякували за приємний сюрприз, який отримали напередодні Великодніх свят!

Від імені свого чоловіка Івана Порфирійовича Алєксєєнка висловлюю вдячність за турботу #Фонд_Порошенка. Це дуже зворушливо!

Дякую, Європейська Солідарність, за адресну допомогу! Це було своєчасно і дійсно потрібно.

Всім доброзичливцям хочу побажати завжди залишатися здоровими.

І хоч деякі стверджують, що добро потрібно робити тихо і непомітно, категорично заперечую.

За добро завжди треба дякувати, і поширювати навколо себе цей вірус доброти. Тільки так ми здолаємо негаразди і біди. За добро – добром віддячиться!

З повагою, Вікторія Алєксєєнко.


✅ Стань частиною спільноти «Кут огляду» в facebook та запроси друзів!

 «Кут огляду» ближче до читача!

✅ Коротко і по суті. Підписуйтесь на наш Telegram-канал

✅ Підтримай нас в  Instagram