ПОКАЖЕМО ПРИКЛАД ЗГУРТОВАНОСТІ В ЛИМАНСЬКІЙ ОТГ!

ПОКАЖЕМО ПРИКЛАД ЗГУРТОВАНОСТІ  В ЛИМАНСЬКІЙ ОТГ!

Ми всі мріємо жити в ідеальному суспільстві. Щоби навкруги було чисто, щоби сусіди були доброзичливими, щоби достаток і лад були у кожній родині. І для того, щоб мрії здійснилися, треба кожному з нас усвідомити власну причетність до всього, що нас оточує.

Довколишнє середовище маємо утримувати в чистоті завжди. А весна завжди заохочує до активних дій, бо оновлення природи прагне повного очищення. Людина смітить, і людина прибирає позад себе.

✅ Стань частиною спільноти «Кут огляду» в facebook та запроси друзів!

Численні весняні акції «За чисте довкілля» розгорнулися на території Лиманської об’єднаної територіальної громади. Кожен населений пункт ретельно чепуриться, діти й дорослі з радістю долучаються до благоустрою біля власних будинків і на всій території громади.

Щодня в Лиманській громаді проводяться заходи з благоустрою всієї території. До роботи залучені всі працівники комунальних підприємств та закладів громади.

Йде прибирання лісосмуг вздовж дороги до моря, зачищаються сміттєзвалища, селяни порядкують біля шкіл, дитячих садочків, будинків культури й бібліотек, медичних установ. Впорядковуються кладовища. Комунальні служби громади задіяні на повну потужність.

 

Нещодавно сільський голова Лиманської сільської ради Василь Резніченко звернувся до місцевих депутатів з великим проханням зібратися зі своїми виборцями та організувати суботники на своїх виборчих округах, з фотофіксацією.

«Покажемо приклад згуртованності заради чистоти нашої громади!» - закликав сільський голова своїх земляків.

Разом із старостами та депутатами Василь Іванович постійно тримає на контролі благоустрій усіх сіл громади і рекреаційних зон Расєйка і Катранка. Особлива увага приділяється сільським сміттєзвалищам. «Маємо дуже важливе завдання протягом місяця впорядкувати всі сміттєзвалища громади», - каже голова Лиманської ОТГ.

***

17 квітня з робочим візитом Лиманську громаду відвідали голова Одеської обласної державної адміністрації Сергій Гриневецький, заступник голови Білгород-Дністровської районної державної адміністрації Тетяна Домчинська, голова Білгород-Дністровської районної ради Григорій Мельниченко.

У рамках всесвітнього Дня довкілля вони приєдналися до висадки дерев у селі Лиман, разом з жителями долучилися до акції «За чисте довкілля».

Сергій Рафаїлович проінспектував хід дорожніх ремонтних робіт на ділянці дороги від села Лиман в сторону Расєйки та відвідав там дитячий оздоровчий заклад "Зорька".

Дуже важливе питання, яке обговорювалося на зустрічі – постачання води для населення та наших рекреаційних зон. Окрім цього, обговорювалося питання наповнення бюджету Лиманської сільської ради. Сергій Гриневецький наголосив на необхідності підприємцям реєструватися на території громади та сплачувати в бюджет громади податки, фермерам виводити свої землі з «тіні» задля подальшого розвитку громади.

Лиманська територіальна громада налаштована до співпраці з керівництвом району та області, сподівається на взаємодію та конструктивні рішення.

Благоустрій сіл Зарічне, Новоселиця, Трапівка, Лиман, Приморське, Трихатки триває. Чепуряться й рекреації біля морського узбережжя Расєйка і Катранка.

Лиманська громада активно й плідно готується до нового курортного сезону, і сподівається, що туристів цього літа буде значно більше.

Вікторія Алєксєєнко.

 «Кут огляду» ближче до читача!

✅ Коротко і по суті. Підписуйтесь на наш Telegram-канал

✅ Підтримай нас в  Instagram