Почистили лісосмуги від сухостою та заготували дрова для дитячих закладів Татарбунарської громади

Почистили лісосмуги від сухостою та заготували дрова для дитячих закладів Татарбунарської громади

Цікаву ініціативу проявила депутатка Татарбунарської міської ради Марина Поліщук-Бондарюк. Вона запропонувала очистити лісосмуги від сухостою, натомість на осінь висадити там молоді саджанці дерев. І тут же почала втілювати в життя свою ідею. Разом з чоловіком Олексієм Володимировичем та з помічниками взялися до справи. Увесь сухостій вони перевезли власним транспортом у два дитячих садки і в дві школи міста Татарбунари. Перед цим було отримано дозвіл міської ради на спилювання сухих дерев у відведених місцях. Комісія з обстеження виявила, що сухі крони дерев створюють небезпеку для транспорту.
Протягом двох останніх тижнів триває робота, причому у досить екстремальних умовах нестерпної спеки. Не витримував автомобіль, були поломки. Зламалася й бензопила... Але труднощі подолані, дрова на зиму в дитячі заклади доставлені. Зачищення лісосмуг від сухостою продовжуються.
Марина Павлівна планує на осінь організувати висадку молодих дерев на тому місці, звідки прибрано висохлі дерева.
А ще вона закликає старост та депутатів інших населених пунктів Татарбунарської громади долучатися до корисної справи, і допомогти заготовити дрова для шкіл та дитячих садків у своїх селах.

✅ Стань частиною спільноти «Кут огляду» в facebook та запроси друзів!

 «Кут огляду» ближче до читача!

✅ Коротко і по суті. Підпишись на наш Telegram-канал

✅ Підтримай нас в  Instagram