Новий тротуар на Трудовій в Татарбунарах нарешті з'єднає нижню й верхню вулиці

Новий тротуар на Трудовій в Татарбунарах нарешті з'єднає нижню й верхню вулиці

У Татарбунарах тривають роботи з благоустрою, і нарешті пішоходи дочекалися доброї звістки про те, що найближчим часом у місті з'являться нормальні тротуари. Причому тротуари мостять не лише у центрі, а й у віддалених районах міста, де живе багато школярів, людей похилого віку, сімей, які мають малих дітей.
І ось за ініціативою депутата Татарбунарської міської ради Володимира Гажийського та за сприяння однопартійців з Одеської обласної ради (фракція партії "Європейська солідарність") з обласного бюджету було виділено кошти на будівництво тротуару по вулиці Трудовій, яка нарешті з'єднає вулиці Клюшнікова і Князева.
Десятиліттями на Трудовій існують проблеми і для водіїв, і для пішоходів. Вузенька траса підіймається вгору, і тут важко роз'їхатися навіть зустрічному транспорту. А коли ще й пішохід з'являється, то взагалі незрозуміло, як розминутися...
Тому й ходили діти в школу в обхід, і мамочки з дітками теж обходили Трудову стороною, щоби потрапити у дитсадок. Нині ситуація кардинально зміниться. Прокласти 600 метрів нормального тротуару - ось завдання, яке взялися вирішувати депутат від фракції "Європейська солідарність" Татарбунарської міської ради Володимир Гажийський та голова фракції "ЄС" Одеської обласної ради Михайло Шмушкович.
Жителі мікрорайону Лазарівка у Татарбунарах сподіваються, що разом з тротуаром по Трудовій нарешті візьмуться й за ремонт дороги.

✅ Стань частиною спільноти «Кут огляду» в facebook та запроси друзів!

 «Кут огляду» ближче до читача!

✅ Коротко і по суті. Підпишись на наш Telegram-канал

✅ Підтримай нас в  Instagram