Маленька садиба пані Меланії

Маленька садиба пані Меланії

Колись давно, у першій половині минулого століття, у цій маленькій бесарабській хатині мешкали монашки-черниці. Неподалік від Татарбунарської церкви у мальовничій садибі зустрічає гостей господарка унікальної хатини пані Меланія Время. Вона разом зі своїм невеликим колективом радіє кожному, хто цікавиться дивовижною історією Бесарабського краю! Гостинність тут безмежна!
Меланія Петрівна заздалегідь готується до появи гостей. Екскурсійний автобус везе туристів по безмежних Буджацьких степах. Зупиняємося біля Свято-Преображенського жіночого монастиря. Тут, на березі Сасику, знайшли своє пристановище люди, які шукають душевний спокій. У праці й молитвах вони повністю віддають себе служінню Всевишньому, і раді паломникам, які теж шукають дорогу до Бога.
Далі милуємося степовими каньйонами, оглядаємо скіфські кургани, дивуємося загадковій історії Троянового вала, який загубився на просторах Бесарабщини ще з часів Римської імперії. Пані Меланія чудово розповідає про історичну минувшину, і просто закохує гостей у свою Вітчизну!
Тут побувало чимало гостей з різних куточків України та закордоння. Гості з Болгарії, Румунії, Німеччини шукали і знаходили тут своє коріння, і дивувалися, як тендітна жіночка вміє вразити найвибагливіших відвідувачів садиби. Смачнюща бесарабська кухня супроводжує кожну екскурсію, і кожен, хто раз відвідав цю затишну зелену садибу, назавжди закохується в наш неперевершений край!
Відвідайте й ви цю чудову оселю! Меланія Петрівна Время завжди рада гостям і з задоволенням приймає замовлення за телефоном +380969906797.
Автор - Вікторія Алєксєєнко.


✅ Стань частиною спільноти «Кут огляду» в facebook та запроси друзів!

 «Кут огляду» ближче до читача!

✅ Коротко і по суті. Підпишись на наш Telegram-канал

✅ Підтримай нас в  Instagram