САМОЗАХИСТ – ВАЖЛИВИЙ КРОК ДО БЕЗПЕКИ

САМОЗАХИСТ – ВАЖЛИВИЙ КРОК ДО БЕЗПЕКИ

А ви знаєте, яке найголовніше правило в діяльності журналістів? То я вам розповім, поділюся досвідом, який отримала на незвичайному тренінгу для журналістів.

14 липня в Одесі вперше Інститут Політичної Інформації (ІПІ) провів практичний тренінг з особистої безпеки по системі Крав-мага для медійників та всіх, хто працює з комунікаціями.

Голова федерації KRAV-MAGA Антон Фарб вчив нас виявляти стеження, оборонятися підручними засобами (наприклад, мікрофоном,), вивільнятися від раптових нападників, правильно поводитися у натовпі. Та найголовніша суть заняття – ми вчилися попереджати та своєчасно виявляти і по можливості уникати кризових ситуацій. Але якщо виникає непередбачувана обставина, і вас намагаються захопити, то на допомогу прийдуть елементарні навички самооборони, які ми отримали на практичних заняттях у спортзалі.

Найголовніше, на чому зосередив увагу журналістів тренер-інструктор Антон Фарб, кожного разу, коли ми виходимо з дому, важливо повернутися назад живими, здоровими і неушкодженими. Саме такими ми потрібні собі, своїм рідним, друзям і партнерам.

І неважливо, залишишся ти без сумочки, гаманця, чи дороговартісної апаратури, головне – залишатися живими й здоровими. І це стосується кожного з нас.

Статистика свідчить, що однією з найнебезпечніших професій й досі залишається журналістика.

Учасники тренінгу – представники різноманітних видань та комунікаційних служб органів місцевого врядування щиро дякували тренеру Антону Фарб, організатору – Інституту Політичної Інформації та координатору Павлу Колотвіну.

Чекаємо на нові зустрічі!

 Антон Фарб, тренер, інструктор, голова федерації KRAV-MAGA:

 

Вікторія Алєксєєнко.

 

✅ Стань частиною спільноти «Кут огляду» в facebook та запроси друзів!

 «Кут огляду» ближче до читача!

✅ Коротко і по суті. Підписуйтесь на наш Telegram-канал

✅ Підтримай нас в  Instagram

1000 Осталось символов