У Бородінській громаді відкрився «Клас безпеки»

У Бородінській громаді відкрився «Клас безпеки»

15 лютого в Новотарутинській гімназії з дошкільним відділенням та початковою школою Бородінської селищної ради відбулося відкриття "Класу безпеки", в якому діти матимуть змогу вивчати та практично відпрацьовувати вміння та знання з мінної безпеки та домедичної допомоги, вивчати правила безпеки на дорозі.

Про це повідомляє «Кут огляду» з посиланням на Болградське Районне Управління ДСНС.

Під час першого уроку, діти показали гарні знання з надзвичайних ситуаціях.

На завершення, дітям провели показ спеціального аварійно-рятувального обладнання,яке використовується при ліквідації наслідків надзвичайних ситуаціях.

На сьогодні такі тематичні класи мають вкрай важливе значення, даючи знання з безпеки підростаючому поколінню. Це запорука безпечного майбутнього країни.

Це дійсно важливий день для гімназії, тому що безпека - це один із пріоритетів, який має значення у час війни.

Клас безпеки у Новотарутиинській гімназії розділений на кілька навчальних осередків та обладнаний різноманітним інвентарем, цікавими яскравими матеріалами і сучасними технічними засобами. Щоб зробити його гарним, зручним і по справжньому  корисним для вивчення предмету, багато зусиль доклали робітники гімназії, учні та батьки. На урочистому вікритті класу були присутні представники відділу освіти Бородінської селищної ради і поліцейські Тарутинського відділення поліції. Сергій Лунгу, керівник відділу освіти Бородінської селищної ради привітав усіх присутніх з цією значною подіє, та відзначив, що «відкриття «Класу безпеки» допоможе учням зберегти своє здоров’я та навчить їх самостійних дій у надзвичайних ситуаціях».

 

"КЛАС БЕЗПЕКИ " - це Всеукраїнський проєкт, мета якого вивчення правил пожежної та мінної безпеки, цивільного захисту, ознайомлення з алгоритмом дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій, формування в учнів навичок надання домедичної допомоги.

Слідуйте за нами:

✅ у facebook (та запроси друзів!)

✅ у нашому Telegram-каналі

✅  в Instagram