У Тарутинській і Бородинській громадах відбулися заходи з нагоди 35 річниці  виводу військ з Афганістану

У Тарутинській і Бородинській громадах відбулися заходи з нагоди 35 річниці  виводу військ з Афганістану

15 лютого в Україні відзначали  35 років з дня виводу так званого обмеженого контингенту радянських військ із Афганістану.. Традиційно в цей день мешканці Тарутинської і Бородінської громад  - ветерани Афганської війни -  збираються разом у Тарутиному,  біля пам'ятника загиблим воїнам, полеглим в Афганістані,  з колишнього Тарутинського району.

Цього року виповнилося 35 років з виводу військ з Афганістану, але біль не вщухає. Особливо він гостро відчувається зараз, коли гинуть молоді хлопці на війні проти російського агресора. На мітингу біля меморіалу до присутніх звернулись Іна Мельник, секретар Бородінської селищної ради, і Сава Чернєв, голова Тарутинської громади.

Також Сава Чернєв з нагоди 35-й річниці вручив ветеранам тої війни пам'ятні медалі. Від Тарутинського будинку культури зі зворушливою піснею виступив соліст - Іван Куруч,  танцювальний колектив "Талісман"  показав патріотично-хореографічну композицію. Закінчився мітинг покладанням квітів до меморіалу. Але для цей день мав продовження, афганці побували на могилах своїх побратимів на кладовищах, де поклали квіти та пом'янули своїх односельців, які не повернулись з Афганістану додому.

 

Слідуйте за нами:

✅ у facebook (та запроси друзів!)

✅ у нашому Telegram-каналі

✅  в Instagram