Особливе місце в графіку та моєму серці: у Тарутине вчергове навідався Сергій Шутов

Особливе місце в графіку та моєму серці: у Тарутине вчергове навідався Сергій Шутов

Наприкінці минулого тижня з черговим візитом до Тарутиного завітав керівник та засновник благодійного фонду "Шляхетна справа" Сергій Шутов –  людина, яка стала під час війни справжнім другом Тарутинської громади.

«У моєму щільному графіку, між Херсоном, Києвом та Одесою, завжди знаходжу час та можливість відвідати Бессарабію. Є завжди  місце в графіку для Тарутиного, бо вже давно це живописне місце оселилося в моєму серці. Тут живуть працьовиті, щирі люди, а їхні усміхнені обличчя, серця, сповнені вірою та оптимізмом, надихають, дають стимул не зупинятися, продовжувати розвивати благодійність у нашому регіоні. Тарутинці стали для мене майже як рідні, а кожний мій візит до цього селища завжди щемливий, кожна зустріч – в серці. Я не просто їду туди, а маю щире бажання повертатися знову й знову. Як додому. І хочеться щоразу привезти більше, аби допомога від волонтерів «Шляхетної справи» щоразу була цінніше, краще», - розповів Сергій редакції «Кут огляду»

Сергій особисто, за кермом мікроавтобуса, привіз повний салон гуманітарної допомоги. Більша частина вантажу була призначена Тарутинській центральній лікарні. Колектив Тарутинської лікарні разом зі своїм керівником Іриною Пулєвою зустрів Сергія Шутова з радістю та обіймами, адже Сергій вже не вперше допомогає лікарні.  Особливо медичний персонал приємно здивували шприци, наповнені фізраствором, готові вже до використання та прибори для точного введення ін'єкцій - інфузонат, раніше вони такими не користувались. Ще Сергій Шутов передав лікарні зарядну станцію.

 Особливу увагу благодійник приділив дітям, що перебувають у закладі охорони здоров’я на стаціонарному  лікуванні, їм Сергій роздав подарунки:

«Ось ця зустріч з маленькими пацієнтами Тарутинської лікарні для мене непроста та особлива. З-поміж багатьох «буденних» волонтерських справ цей візит до дитячого відділення я виокремлюю та тримаю в серці.

Особливий тим, що я запамʼятав кожну дитину в стаціонарі, щиро переживаю та бажаю кожній дитинці міцного здоров’я! А їхні емоції та радісні очі надихають та не дозволяють вигоріти, втомитися!

 Коли хворіють діти, дуже важливо їх підтримати, приділити увагу та поділитися теплом, аби маленькі якнайшвидше одужали та повернулися додому! Ми маємо робити і робимо все, аби в маленьких українців були щасливі спогади з дитинства та щасливе майбутнє в нашій країні!

Вдячний батькам, колективу та керівництву лікарні за довіру!» - розповів після зустрічі Сергій Шутов.

Також у цей день Сергій Шутов передав гуманітарну допомогу Тарутинського аграрного ліцею і відділу культури, спорту і туризму Тарутинської селищної ради.

У ліцеї відбулася плідна та цікава бесіда з колективом закладу освіти, під час якої присутні підсумували вже досягнуті завдяки Сергію Ігоровичу цілі та окреслили плани дій задля вирішення нових завдань. Сергій щиросердно подякував всім за гостинний прийом та теплу зустріч, за підтримку та працю, спрямовану на формування цінних кадрів в нашій країні, по суті, нашого майбутнього.

Окремої уваги вартий намір Сергія Шутова інтегрувати здобувачів освіти ліцею у студентську спільноту країни, саме тому разом з ним до Тарутиного завітали голови обласної студентської ради України та «політеха», аби налагодити комунікацію між студентами селища та обласного центру.

А ще Сергій Шутов встиг провести зустріч з головою громади Савою Чернєвим, який висловив подяку за увагу громаді та поділився зі своїм співрозмовником перебігом подій у громаді: чим живуть люди, чим переймаються та які надії на майбутнє плекають.

Слідуйте за нами:

✅ у facebook (та запроси друзів!)

✅ у нашому Telegram-каналі

✅  в Instagram