У Бородінській громаді відбудовують лікарню

У Бородінській громаді відбудовують лікарню

  Колись у Бородіно була лікарня, в якій функціоновало п'ять відділень - терапевтичне, пологове, хірургічне, інфекційне, дитяче. Але тридцять років тому лікарню закрили та усе обладнання перевезли до Тарутиного. Тоді бородінці як могли боролися за збереження лікарні: писали листи, звернення, клопотанння до влади різних рівней, навіть акції протесту влаштовували,  однак усі задіяні засоби не допомогли.

Щоб вирішити це питання позитивно, знадобилось тридцять років і децентралізація, коли Бородіно стало центром громади. Коли Іван Кюссе очолив Бородінську селищну раду, він поставив перед своєю командою завдання - наблизити усі  послуги до мешканців громади, особливо - медичні. Так, незважаючи на тяжкі часи, в Бородіно був відкритий стоматологічний кабінет, придбано обладнання УЗД, рентген, стоматологічне, для клінлабораторії.

 Зараз, у лютому, розпочались ремонтно-будівельні роботи у приміщеннях, де буде розташовано терапевтичне стаціонарне відділення для мешканців Бородінської громади і не тільки. Відкриття відділення відбудеться влітку. З часом у будівлі бородінської лікарні планується ще відбудова педіатричного відділення.

 

Слідуйте за нами:

✅ у facebook (та запроси друзів!)

✅ у нашому Telegram-каналі

✅  в Instagram