Голова партосередку ВО «Батьківщина» Сергій Шутов та гендиректорка Тарутинської лікарні Ірина Пулєва відвідали звільнену Херсонщину

Голова партосередку ВО «Батьківщина» Сергій Шутов та гендиректорка Тарутинської лікарні Ірина Пулєва відвідали звільнену Херсонщину

Сьогодні голова партійного осередку ВО «Батьківщина» Сергій Шутов та гендиректорка Тарутинської лікарні Ірина Пулєва відвідали деокуповану частину Херсонської області з гуманітарною місією.

Під час візиту провели зустрічі з керівництвом Херсонської ОВА, головним лікарем міста Херсон та захисниками, які боронять країну в складі 126 ОБр СТрО.

Ірина Пулєва під час діалогу з колегами, які наразі працюють під щоденними обстрілами та в стані постійного стресу, запропонувала медичним працівникам місця роботи в Тарутинській лікарні.

«Я розумію, що безпекова ситуація в Херсонській області залишається непростою, тому вирішила запропонувати медикам цього багатостраждального регіону, прихисток. Це можливість зберегти власні життя, працювати в спокійних умовах. Знаю, що Тарутинська громада зможе стати другим домом для медпрацівників Херсонщини та їхніх родин, а Тарутинська лікарня – гідним місцем роботи», - каже Ірина Пулєва.

Для військових благодійники привезли продукти харчування, предмети гігієни та першої необхідності, вітаміни.

 Також Сергій Шутов та Ірина Пулєва привезли допомогу у вигляді продуктових наборів цивільним, що пережили окупацію.

«Ми продовжуємо допомагати українським військовим, а також цивільним людям, які постраждали від війни та пережили жах окупації. Щиро радію, що волонтерський напрямок підтримала Ірина Пулєва. Бачити таких небайдужих, патріотичних людей в нашій команді волонтерів – це велика радість.

Херсонці дуже виснажені через постійні бойові дії, і будь-яка підтримка для них дуже важлива, тому ми продовжуємо допомагати українським військовим, а також цивільним людям, які постраждали від війни», - зазначає Сергій Шутов.

 

Слідуйте за нами:         

✅ у facebook (та запроси друзів!)

✅ у нашому Telegram-каналі

✅  в Instagram