Суд виніс вирок жительці Тарутинської громади, яка підтримувала збройну агресію рф

Суд виніс вирок жительці Тарутинської громади, яка підтримувала збройну агресію рф

За підтримку і виправдовування збройної агресії рф, жителька Тарутинської громади Одеської області відбулась умовним сроком. Про це із посиланням на вирок Тарутинського районного суду Одеської області від 10 квітня 2024 року повідомляє «Кут Огляду».

З матеріалів слідства відомо, що уродженка брянської області рф, яка має громадянство України виправдовувала збройну агресію росії і заперечувала напад на Україну. Жінка активно користувалась забороненою мережею «Однокласники», де виступала на боці росії, закликала до підтримки російських дій в Україні та вважала сепаратистські утворення в Донецькій та Луганській областях легітимними.

Також, жінка активно поширювала фейкові відео, де українські військові відмовлялися йти на Донецький напрямок, висловлювала співчуття матерям загиблих російських військових та висловлювала пошану бойовикам “ДНР” та “ЛНР”.

14 лютого 2024 року між обвинуваченою між прокурором Болградської окружної прокуратури та підозрюваною на підставі ст.ст. 468,469,472 КПК України, була укладена угода про визнання винуватості.

Враховуючи визнання обвинуваченою своєї провини і щирого каяття, суд замінив реальний строк позбавлення волі у три роки на іспитовий термін в один рік.

 

✅  Стань частиною спільноти « Кут Огляду» в facebook та запроси друзів!

«Кут Огляду» ближче до читача!

Все новини Бесарабії та України тут і зараз:

✅  Коротко і по суті. Підпишіться на наш Telegram-канал

✅ Підтримай нас в Instagram