У Рені простились зі старшим сержантом Володимиром Власовим

У Рені простились зі старшим сержантом Володимиром Власовим

Захищаючи Батьківщину, в бою за незалежність та вільну Україну, загинув прикордонник старший сержант Власов Володимир Володимирович. Він разом з побратимами у складі прикордонного підрозділу давали гідну відсіч ворогу на сході країни, але, на жаль, 29 грудня 2023 року воїн отримав смертельне поранення.

Про це повідомляє «Кут огляду» з посиланням на Південне регіональне управління Держприкордонслужби України.

Віддання військових почестей відбулось у місті Рені. Провести Героя в останню путь прийшли рідні, близькі, знайомі та побратими з Білгород-Дністровського та Ізмаїльського прикордонних загонів.

Старший сержант Власов Володимир Володимирович народився 9 травня 1998 року в місті Рені Одеської області. Після здобуття середньої освіти вступив до Дунайського центру професійної освіти.

В 2019 році розпочав військову службу в Ізмаїльському прикордонному загоні в відділі прикордонної служби «Рені». Товариші по службі завжди тільки позитивно відгукувались про Володимира. Він був готовий прийти на допомогу та підтримати. В кінці 2021 року Володимир був направлений служити до Білгород-Дністровського прикордонного загону, де проходив службу у складі прикордонної комендатури швидкого реагування. З червня 2023 року по серпень 2023 року разом з побратимами з прикордонної комендатури швидкого реагування виконував бойові завдання на сході України. З серпня 2023 року його переводять для подальшої служби до бойового Краматорського прикордонного загону. Він до останнього боровся за наше з вами вільне життя… Пам’ять про нього житиме у наших серцях…

Щирі співчуття матері, сину, рідним та близьким полеглого Воїна!

 

 

Слідуйте за нами:

✅ у facebook (та запроси друзів!)

✅ у нашому Telegram-каналі

✅  в Instagram