Сашко вдома: як ренійці зустрічали військового медика, який майже два роки був у полоні

Сашко вдома: як ренійці зустрічали військового медика, який майже два роки був у полоні

Фото: скріншот сторінки Ярослави Хаджи

Вчора, 13 лютого в місті Рені пройшла зустріч військового медика Олександра Куртєва, який нещодавно повернувся з ворожого полону із містянами. Про це із посиланням на кохану дівчину Ярославу Хаджи повідомляє «Кут Огляду».

Насправді багатим на щасливі емоції став початок січня для родини Куртєвих з міста Рені, адже їх Сашко - військовий медик з острова Зміїний, який більше 22 місяців був у ворожому полоні , нарешті повернувся на рідну землю. Дочекалась коханого і дівчина Ярослава, яка разом з матір’ю прикордонника боролась за повернення Сашка з полону, приймала участь у зустрічах Координаційного штабу з пить поводження з військовополоненими, різноманітних мирних акціях.

Після місяця реабілітації в Києві Олександр Куртєв нарешті повернувся до рідного міста. Героя зустрічали рідні, представники влади і небайдужі містяни, які прийшли привітати Героя із поверненням додому. Кожен присутній намагався обійняти і висловити слова підтримки Сашку, адже навіть реабілітація не може так швидко вилікувати людину, яка пережила важкі місяці в полоні у ворога.

В свою чергу Олександр подякував кожному, хто прийшов на зустріч, а також всім, хто підтримував його рідних в тяжкі для його родини часи.

 

Нагадаємо,  зв’язок із Сашком обірвався ввечері 24 лютого 2022 року, після того, як росіяни захопили острів Зміїний. За весь час родина отримала від Олександра єдиного листа. Тоді з полону Олександр підтримав рідних і написав, що за чорним завжди біле. На щастя, так воно і сталося.

Нарешті, ще для однієї родини муки полону позаду. Чекаємо повернення всіх Героїв, які з честю несли службу державі і які досі знаходяться у полоні російських окупантів.

Слава Україні!

Героям Слава!

✅  Стань частиною спільноти « Кут Огляду» в facebook та запроси друзів!

«Кут Огляду» ближче до читача!

Все новини Бесарабії та України тут і зараз:

✅  Коротко і по суті. Підпишіться на наш Telegram-канал

✅ Підтримай нас в Instagram