Рідкісна змія покусала директора одеського зоопарку

Рідкісна змія покусала директора одеського зоопарку

Директора одеського зоопарку Ігоря Білякова вкусила рідкісна змія. Сталося це під час рятувальної операції плазуна. Про це Ігор Беляков розпоів на своїй сторінці в Фейсбук передає «Кут Огляду».

Так, директору одеського зоопарку зателефонували з ДСНС - у Зеленому Гаю недалеко від Чорноморки під п'ятиповерхівкою налякані мешканці побачили змію.

«Я виїхав на місце, виявилось, що це жовточеревий полоз (Червона книга України). Великий красень, дуже агресивний. Сидів у такому місці, що ловити його було трохи незручно, тому йому вдалося мене трохи покусати.

Поїхав та випустив цю прекрасну рідкісну змію на теріторії Нижньодністровського Національного Парку, у дику природу, де люди її не потурбують.

Зараз саме сезон активності змій. Якщо Ви зустріли змію у квартирі, в авто, на тротуарі, не треба лякатися, і не треба її ображати. Одразу зробіть декілька фото та зв'яжіться зі мною за номером 068 1404539.

Щиро дякую жителям Зеленого Гаю за допомогу у порятунку полоза. Дикі тварини є наше безцінне національне надбання», - розповів директор зоопарку.

✅  Стань частиною спільноти « Кут Огляду» в facebook та запроси друзів!

«Кут Огляду» ближче до читача!

Все новини Бесарабії та України тут і зараз:

✅  Коротко і по суті. Підпишіться на наш Telegram-канал

✅ Підтримай нас в Instagram