ПРМТУ проінспектувала судно на Одещині, моряки якого працювали в жахливих умовах

ПРМТУ проінспектувала судно на Одещині, моряки якого працювали в жахливих умовах

Профспілка робітників морського транспорту України проінспектувала судно ZUZANNA (IMO 8203555, прапор Камерун), після звернення моряків судна, про жахливі умови праці. Як зазначили у відомстві, після офіційного звернення ПРТМУ до власника, останній виправив всі недоліки, на які скаржились моряки. Про це із посиланням на сторінку відомства, повідомляє «Кут Огляду».

Нагадаємо, члени екіпажу  судна ZUZANNA скаржились на невиплату заробітної плати та жахливі умови праці, зокрема, неналежний технічний стан судна та відсутність постачання провізії

Судно ZUZANNA було побудоване у 1982 році та використовувалось у транспортуванні агропродукції в рамках зернової угоди з України до портів Туреччини та Румунії. Члени екіпажу, як списані, так і ті, які зараз знаходяться на борту, зазначають про постійне ігнорування законних заяв та вимог моряків з боку власника та оператора судна. Португальська компанія, з якою моряки уклали трудові контракти, також не відповідає на звернення, тим часом несумлінні посередники у працевлаштуванні за кордоном продовжують пропонувати морякам, які знаходяться у скрутному становищі, роботу на цьому судні.

Після звернення ПРМТУ до судновласника - Компанії MV MARINE UNIRESSOAL LDA, Профспілка майже відразу отримала відповідь Компанії про те, що ситуація з технічним станом судна була виправлена. Днями ПРМТУ відвідала та проінспектувала судно.

⠀Стан житлових кают екіпажу перевірено і визнано задовільним. Машинне відділення та питний танк також були проінспектовані та визнані придатними для використання. Система водопостачання судна по каютах та камбузу працює ефективно, забезпечуючи досить чисту технічну воду. Камбуз обладнано чотирма фільтрами очищення. Кожен член екіпажу має достатньо бутильованої питної води, з розрахунку 3 літри на добу на одну особу.

⠀На борту наявний запас продуктів харчування, морозильні камери та холодильники перевірені і знаходяться у задовільному стані. У всіх каютах також є рятувальні жилети. У загальнодоступному місці розміщено дві великі медичні аптечки для всього екіпажу.

⠀У рульовій рубці перевірено наявність та стан аварійно-рятувального обладнання, і з урахуванням режиму плавання судна А1, необхідне обладнання є в наявності та готове до використання. Загалом вважаємо, що судно відповідає технічним та побутовим вимогам.

⠀«Профспілка продовжуватиме слідкувати за ситуацією та вживати заходів для забезпечення гідних умов праці для українських моряків, які ризикують своїм життям та здоров'ям під час виконання своїх обов'язків на морі», - зазначили у відомстві.

✅  Стань частиною спільноти « Кут Огляду» в facebook та запроси друзів!

«Кут Огляду» ближче до читача!

Все новини Бесарабії та України тут і зараз:

✅  Коротко і по суті. Підпишіться на наш Telegram-канал

✅ Підтримай нас в Instagram