В Кілії з ночі і до завтрашнього вечора вимкнуть водопостачання: причина

В Кілії з ночі і до завтрашнього вечора вимкнуть водопостачання: причина

В Кілії, у зв’язку із ремонтними роботами на водогоні, 17 годин не буде води. Повна зупинка постачання питної води необхідна для монтажу відсічної арматури на ділянці, де стартують ремонтні роботи на водогоні. Про це із посиланням на комунальне підприємство «Світло» повідомляє «Кут Огляду».

Комунальне підприємство «Світло» розпочинає ремонтні роботи по заміні аварійного магістрального трубопроводу по вул. Перемога, від вул. Б. Хмельницького до вул. Торгова. Даний відрізок є аварійним, через посилений рух великогабаритного транспорту.

«Дані роботи складні та тривалі, буде частковий демонтаж плит дорожного покриття, також будуть відключення води на певних ділянках міста, звісно що з попередженнями!

Прошу бути уважними та обережними водіїв та пішоходів! Мешканців даного району попрошу з розумінням ставитись та всіляко сприяти», - закликав мешканців міста Кілійський міський голова Вячеслав Чернявський.

Як зазначили в КП «Світло», завтра 16.11.2023 року, починаються роботи по заміні магістрального чавунного водогону на поліетиленовий, по вулиці Перемоги, на ділянці від Торгової до вулиці Богдана Хмельницького. Тому, водозабеспечення міста буде призупинено з 00:00 - 17:00 години.

«Повна зупинка постачання питної води необхідна, для монтажу відсічної арматури на цій ділянці. СРЗ буде працювати автономно», - зазначають комунальники.

✅  Стань частиною спільноти « Кут Огляду» в facebook та запроси друзів!

«Кут Огляду» ближче до читача!

Все новини Бесарабії та України тут і зараз:

✅  Коротко і по суті. Підпишіться на наш Telegram-канал

✅ Підтримай нас в Instagram