Школярів одного із населених пунктів Кілійської громади відвідали волонтери Ротарі-клубу з Ізмаїлу

Школярів одного із населених пунктів Кілійської громади відвідали волонтери Ротарі-клубу з Ізмаїлу

З метою формування національно-патріотичного виховання та знайомства із справжніми героями, в Трудівський ЗЗСО завітали волонтери з Ізмаїльського Ротарі- клубу. Про це повідомили в закладі освіти.

Зазначається, що волонтери принесли із собою свої військові обладунки: бронежилет, каску, тубус від гранатомета, «кікімору»…

Діти по черзі приміряли важкий бронежилет та каску, цікавилися озброєнням наших воїнів, дівчата теж виявили бажання приміряти цю «нелегку ношу». Час сплинув непомітно. Діти, затамувавши подих, слухали розповіді, запитували. Адже вони спілкувались з людьми сильної волі, міцного характеру, впевненими у собі патріотами України.

На згадку про зустріч, воїни подарували прапор 14-тої радіотехнічної бригада імені Б.Хмельницького.

«Бужацький Вячеслав (колишній учень нашого закладу) подарував прапор своєї частини, 66 бригади механізованого батальйону 4 мінометної батареї. Зараз у нас у скарбниці закладу освіти - 2 прапори.

Заключним акордом стала спільна світлина і, звичайно, селфі з нашими героями. Такі зустрічі назавжди залишаться у пам’яті учнів та стануть справжніми уроками життя», - розповіли в закладі освіти.

✅  Стань частиною спільноти « Кут Огляду» в facebook та запроси друзів!

«Кут Огляду» ближче до читача!

Все новини Бесарабії та України тут і зараз:

✅  Коротко і по суті. Підпишіться на наш Telegram-канал

✅ Підтримай нас в Instagram