«Синочок, ти будеш завжди жити в наших серцях!»: іменем загиблого Романа Воробйова названо курінь в Шевченківській школі

«Синочок, ти будеш завжди жити в наших серцях!»: іменем загиблого Романа Воробйова названо курінь в Шевченківській школі

14 листопада відбулася важлива подія для опорного закладу освіти села Шевченкове Кілійської громади. З нагоди найменування куреня джури іменем загиблого бойового медика з міста Кілія Романа Воробйова, школярі зустрілись із мамою загиблого воїна – Галиною Воробйовою. Про це повідомили на сторінці закладу освіти, передає «Кут Огляду».

від - зустріч із мамою Героя - Галиною Воробйовою.

Зазначається, що на зустрічі були присутні джури молодшого і старшого роїв, а мама Молодшого сержанта Сухопутних військ ЗСУ Воробйова Романа Миколайовича розповіла про життя, боротьбу Романа за незалежність держави на війні і загибель Героя.

«Найсвітліші спогади мами про сина викликали у всіх присутніх біль, сум і розпач від того, що гинуть на війні найкращі сини України. Зустріч була дуже емоційною, чуттєвою.

Джури пообіцяли вивчити біографію Героя, бути гідним його пам'яті і з честю носити його ім'я. Доки є небо синє,

Доки серця палають,

Доки пшеницю сіють,

Герої не вмирають», - зазначили на сторінці закладу освіти.

 Роман Миколайович Воробйов, 1993 р.н. воював з перших днів війни і загинув у травні 2023 року на Донецькому рубежі. Воював у Десантно-штурмовій бригаді і виконував обов'язки військового медика. Помер у шпиталі від отриманих травм.

«Синочок, ти будеш завжди жити в наших серцях!», - написала мама загиблого Героя Романа Воробйова.

Героям Навіки Слава!

✅  Стань частиною спільноти « Кут Огляду» в facebook та запроси друзів!

«Кут Огляду» ближче до читача!

Все новини Бесарабії та України тут і зараз:

✅  Коротко і по суті. Підпишіться на наш Telegram-канал

✅ Підтримай нас в Instagram