Не забаганка, а необхідність: в Кілійській громаді одразу на двох напрямках стартував ремонт доріг

Не забаганка, а необхідність: в Кілійській громаді одразу на двох напрямках стартував ремонт доріг

Сьогодні, 14 листопада, Служба місцевих автомобільних доріг в Одеській області розпочала ремонтні роботи на двох напрямках  доріг в Кілійській громаді. Про це із посиланням на міського голову Вячеслава Чернявського повідомляє «Кут Огляду».

Ремонтні роботи розпочались на дорозі Кілія-Червоний Яр і паралельно, в селищі Омарбія.

Згідно проекту, на цих напрямках проводитимуть фрезерування з підсипкою та ямковий ремонт. Дорожники почнуть роботи на першій ділянці від Кілії до поворота на село Василівка. Після закінчення цього відрізка, по плану, будуть йти далі до с. Червоний яр.

Також паралельно за цією ж технологією буде проводитись поточний ремонт дороги С161105 (Омарбія). Відремонтують відрізок 1,7 км, орієнтовно. Почнуть ремонт від АЗС на вʼїзді в селище.

«Хотів би подякувати за підтримку в даному питанні Ізмаїльскій РВА, тому що це було б не можливо без спільної роботи. Окрема подяка за швидке реагування і фінансування службі автомобільних доріг місцевого значення!

Відносно можливих запитань та коментарів стосовно інших доріг! Так, вони не менш важливі! Ще є багато напрямів між селами, в селах, в місті де потрібно ремонтувати дороги! Якщо була б можливість зробити все і відразу, то це було б зроблено! Але виходячи з реальності, то не все можливо відразу, але я вас запевняю, що наша громада не стоїть осторонь і як тільки зʼявляється маленька надія чи зачіпка, ми зразу за неї беремося і робимо! Тримаймося, борімося і поборемо», - зазкликав міський голова.

Нагадаємо, про рішення забезпечити проїзний стан на автомобільних дорогах загального користування місцевого значення, щоб мешканці населених пунктів, насамперед, мали змогу отримати медичну допомогу та освіту, раніше повідомляв голова Ізмаїльської РВА Родіон Абашев.

✅  Стань частиною спільноти « Кут Огляду» в facebook та запроси друзів!

«Кут Огляду» ближче до читача!

Все новини Бесарабії та України тут і зараз:

✅  Коротко і по суті. Підпишіться на наш Telegram-канал

✅ Підтримай нас в Instagram