Двоє рятувальників з Кілії отримали почесні відзнаки від міністра внутрішніх справ

Двоє рятувальників з Кілії отримали почесні відзнаки від міністра внутрішніх справ

Під час робочої поїздки на Одещину, міністр внутрішніх справ Ігор Клименко відзначив підрозділи системи МВС, які беруть участь у ліквідації наслідків негоди. Серед них – двоє рятувальників 23 ДРПЧ м. Кілії. Про це повідомляє «Кут Огляду».

Минулими вихідними, коли на Одещині лютувала негода, рятувальники, нацгвардійці, прикордонники та поліцейські працювали цілодобово, не думаючи про себе та не маючи хвилини перепочинку в таких надскладних погодних умовах.

Як зазначили в Ізмаїльському РУ ГУ ДСНС України в Одеській області, до Служби порятунку 101 безперервно надходили повідомлення про надання допомоги: рятувальники вилучали зі снігових заметів автобуси, де знаходились серед пасажирів ілюди похилого віку і маленькі діти; карети швидкої медичної допомоги, де людям терміново була необхідна екстренна госпіталізація; легкові автомобілі, які опинилися у сніговій пастці.

Як повідомив «Кут Огляду» начальник 23-ї Державної  пожежно-рятувальної частині третього державного пожежно-рятувального загону ГУ ДСНС Андрій Носов, за проявлену особисту мужність та відвагу, стійкість та рішучість при виконанні службового обов’язку в умовах, пов’язаних із  ризиком для життя під час ліквідації стихійного лиха, відзнакою Міністерства внутрішніх справ України – нагрудним знаком «За відвагу в службі» було нагороджено двох рятувальників 23 ДПРЧ - головного майстер-сержанта служби цивільного захисту Андрія Вікторовича Білогруду і майстер-сержанта служби цивільного захисту Олександра Вікторовича Овчиннікова.

Підрозділи рятувальників продовжують цілодобово працювати у складних погодних умовах, щоб якнайшвидше приборкати наслідки негоди.

✅  Стань частиною спільноти « Кут Огляду» в facebook та запроси друзів!

«Кут Огляду» ближче до читача!

Все новини Бесарабії та України тут і зараз:

✅  Коротко і по суті. Підпишіться на наш Telegram-канал

✅ Підтримай нас в Instagram