Негода наробила справжнього лиха: катастрофічна ситуація із енергопостачанням склалась в Кілійській громаді

Негода наробила справжнього лиха: катастрофічна ситуація із енергопостачанням склалась в Кілійській громаді

Негода, яка увірвалась на Одещину у минулу суботу, наробила справжнього лиха в Кілійській громаді. Через 4 дні після буревію, без світла залишаються  всі села громади і значна частина міста. Про це повідомляє «Кут Огляду».

Станом на 29 листопада більшість мешканців міста Кілії та всі села громади і досі знеструмлені. Кілійці обурені ставленням компанії-постачальника електроенергії і працівників колл-центру, які при зверненні зазначають, що енергопостачання у домівки відновлено. Тим часом стовпи із дротами, пошкоджені внаслідок негоди, і досі не відремонтовано.

Зазначимо, що внаслідок реорганізації, яку провела компанія ДТЕК, кількість працівників було зменшено до мінімуму, і зараз вони вже четверту добу поспіль працюють безупинно над відновленням високовольтної лінії між населеними пунктами громади. Лише пізніше, в громаду прибуло ще 15 додаткових бригад.

У свою чергу голова громади Вячеслав Чернявський постійно комунікує у соціальній мережі Фейсбук з жителями і зазначає, що робить все залежне від нього, щоб скоріше з’явилось світло. При цьому, додає, що не має впливу на ДТЕК, який не підпорядковується  органам місцевого самоврядування.

«Відносно відповідей ДТЕК, що в громаді все добре, чи те що заявки виконані! Разом з головою Ізмаільськоі РВА переговорили з керівництвом обласного ДТЕК.

Керівник пообіцяв дане питання вирішити з операторами і друге, додатково в нашу громаду виїздять ще дві аварійні бригади з Подільська», - зазначив міський голова.

Також, офіційна сторінка ДТЕК «Одеські електромережі» звернулась до мешканців міста із офіційним коментарем і зазначила, що роботи ведуться і у першу чергу енергетики відновлюють високовольтні лінії, від яких живиться якнайбільша кількість клієнтів, після цього виконують ремонт повітряних ліній та підстанцій розподільчих мереж, за тим — відпрацьовують точкові заявки.

«Шановні клієнти! Енергетики ДТЕК Одеські електромережі роблять все можливе, аби повернути світло всім мешканцям Одещини в найкоротші терміни. Однак негода триває, нічні пориви вітру призвели до нових пошкоджень електромереж та відключень. Негода, що триває на Одещині за три доби привела до пошкодження тисяч енергооб'єктів. За ці три доби енергетики доклали максимум зусиль, щоб попри замети та шквальний вітер повертати світло в будинки клієнтів. Всі заявки сформовані через чат-боти фіксуються нашими фахівцями і стають у чергу для опрацювання. У першу чергу енергетики відновлюють високовольтні лінії, від яких живиться якнайбільша кількість клієнтів, після цього виконують ремонт повітряних ліній та підстанцій розподільчих мереж, за тим — відпрацьовують точкові заявки. Вірте в енергетиків! Ми докладаємо максимум зусиль, щоб якнайшвидше повернути світло в домівку кожної родини", - зазначили у ДТЕК.

✅  Стань частиною спільноти « Кут Огляду» в facebook та запроси друзів!

«Кут Огляду» ближче до читача!

Все новини Бесарабії та України тут і зараз:

✅  Коротко і по суті. Підпишіться на наш Telegram-канал

✅ Підтримай нас в Instagram