До Дня українського добровольця в Кілії поклали квіти до пам’ятного знаку Героям України

До Дня українського добровольця в Кілії поклали квіти до пам’ятного знаку Героям України

Сьогодні, 14 березня 2024 року на знак вдячності та вічної пам’яті, до Дня українського добровольця відбулось покладання квітів до пам’ятного знаку Героям України. Схиливши голови у хвилині мовчання, всі присутні вшанували пам’ять Героїв. Про це із посиланням на Кілійську міську територіальну громаду повідомляє «Кут огляду».

Участь у заході взяли заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Володимир Сокоренко, керуючий справами (секретар) виконавчого комітету Кілійської міської ради Лариса Кріпакова та працівники структурних підрозділів виконавчого комітету Кілійської міської ради.

Слава українським добровольцям!

Слава Героям!

Слава Україні!

Довідка:

День українського добровольця відзначається щорічно 14 березня. Його встановили постановою Верховної Ради України № 1822-VIII від 17 січня 2017 року. Головна мета — вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві, підвищенню суспільної уваги і турботи про учасників добровольчих формувань

 

✅  Стань частиною спільноти « Кут Огляду» в facebook та запроси друзів!

«Кут Огляду» ближче до читача!

Все новини Бесарабії та України тут і зараз:

✅  Коротко і по суті. Підпишіться на наш Telegram-канал

✅ Підтримай нас в Instagram