Досвід переймали в Арцизі: Кілійська громада закупить модульні укриття для закладів освіти

Досвід переймали в Арцизі: Кілійська громада закупить модульні укриття для закладів освіти

Кілійська міська територіальна громада закупить модульні укриття для закладів дошкільної освіти. Кошти на це були виділені на останній сесії міської ради. Задля ознайомлення з досвідом встановлення таких укриттів, робоча група виїжджала в місто Арциз. Про це із посиланням на міську раду повідомляє «Кут Огляду».

Нещодавно, на сесії Кілійської міської ради, яка відбулася 29.02.2024 року, були виділені кошти на закупку модульних укриттів для ЗДО "Берізка", ЗДО "Сонечко", філії Опорного закладу освіти № 4 (Кілійська школа-дитячий садок № 5).

Вчора, 13 березня, за домовленістю між керівниками Арцизької та Кілійської громад, Парпуланським Сергієм та Чернявським Вячеславом, робоча група, на чолі з заступником голови з питань діяльності виконавчих органів Кілійської міської ради Сокоренко Володимиром, виїхала до міста Арциз для ознайомлення з позитивним досвідом встановлення модульних укриттів в закладах освіти. Під час робочої зустрічі працівники відділу освіти та директор Арцизької школи № 3 поділилися своїми наробками та досвідом вирішення проблемних питань.

«Хочемо подякувати голові Арцизької громади Сергію Парпуланському, начальнику відділу освіти Людмилі Жосан, працівникам відділу освіти Арцизької міської ради та директору Арцизької школи № 3.

Маємо впевненість, що у цьому році питання щодо влаштування модульних укриттів у вищезазначених закладах освіти Кілійської міської ради буде вирішено», - зазначили на сторінці громади.

 

✅  Стань частиною спільноти « Кут Огляду» в facebook та запроси друзів!

«Кут Огляду» ближче до читача!

Все новини Бесарабії та України тут і зараз:

✅  Коротко і по суті. Підпишіться на наш Telegram-канал

✅ Підтримай нас в Instagram