Отруту дівчинка не вживала: встановлено причину смерті першокласниці з Одеської області

Отруту дівчинка не вживала: встановлено причину смерті першокласниці з Одеської області

Місто Кілія Одеської області досі оговтується від страшної звістки – в лікарні померла маленька школярка. Попередньо повідомлялось, що дитина отруїлась таблетками для труїння мишей. Про результати експертизи, яка встановила причину смерті, із посиланням на джерело в правоохоронних органах повідомляє “Бессарабії INFORM”.

Унаслідок розтину стало відомо, що першокласниця померла від отруєння парами отрути для щурів, яку незадовго до цього мати дівчинки розмістила у будинку. Ймовірно, речовина стала фатальною для маленької через перенесену напередодні пневмонію. Організм був ослаблений після хвороби, а легені – надто вразливими.

Незначні симптоми отруєння були знайдені й у матері.

За фактом смерті дитини відкрито три кримінальні провадження, зокрема за ст.166 КК України (неналежне виконання батьківських обов’язків). Зазначимо, сім’я характеризується позитивно, у поле зору соціальних служб не потрапляла.

Також перевіряються дії медиків, які намагалися врятувати пацієнтку. Попередньо, інструкцію порушено не було, і вони дійсно зробили усе можливе.

✅  Стань частиною спільноти « Кут Огляду» в facebook та запроси друзів!

«Кут Огляду» ближче до читача!

Все новини Бесарабії та України тут і зараз:

✅  Коротко і по суті. Підпишіться на наш Telegram-канал

✅ Підтримай нас в Instagram