«Чорний день» в Ізмаїлі: сьогодні поховають воїна, який загинув під Бахмутом

«Чорний день» в Ізмаїлі: сьогодні поховають воїна, який загинув під Бахмутом

8 квітня громада міста проводить в останню путь солдата гранатометного взводу вогневої підтримки Максима Валерійовича Горбаченка, який віддав життя при захисті права українського народу на незалежне та вільне майбутнє.

Як повідомив міський голова Андрій Абрамченко, Максим Валерійович народився в Ізмаїлі первістком в родині військового. Випускник шостої школи, він продовжив набувати знання в Ізмаїльському державному університеті – обрав іноземні мови (турецьку, англійську). Вкрай любив життя, захоплюючись усім – новими мовами, гірськими лижами, боксом. До нестями читав – і до всього ставився відповідально. Працював на флоті, потім шукав долі за межами України. Повернувся на Батьківщину - та пішов захищати Україну: солдатом гранатометного взводу вогневої підтримки та боронив рідну землю від російського агресора під Бахмутом.

Боронив до останнього - героїчно загинув, віддавши за незалежне та вільне майбутнє України найдорожче що є у людини, - власне життя.

Солдата гранатометного взводу вогневої підтримки Максима Валерійовича Горбаченка буде поховано на Алеї Слави на Новому цвинтарі.

Прощання відбудеться об 11.00 на вул.Коцюбинського, 122.

 

Слідуйте за нами:         

✅ у facebook (та запроси друзів!)

✅ у нашому Telegram-каналі

✅  в Instagram