Одещина в жалобі: в останню путь громада провела Сергія Колотенка

Одещина в жалобі: в останню путь громада провела Сергія Колотенка

Місто Ізмаїл Одеської області сьогодні в жалобі. Громада зі скорботою проводжає в останню путь головного сержанта третього піхотного взводу першої піхотної роти сержанта Сергія Леонідовича Колотенка. Про це повідомив Ізмаїльський міський голова Андрій Абрамченко, передає «Кут Огляду».

Сергій Леонідович народився в Татарбунарському районі, але з раннього дитинства зростав в Ізмаїлі, де здобув освіту, опанував професію, а після строкової військової служби прийшов працювати в Українське Дунайське пароплавство.

Життя було наповнене сімейними клопотами про сина та доньку та мріями про майбутнє.

Та з початком повномасштабної воєнної агресії росії проти України все це відійшло на другий план – головним стало захистити від ворога рідну землю, власний дім та родину.

Сергій Леонідович став до лав Збройних Сил України та служив на Авдіївському напрямку. Під час виводу частини був ушпиталений – але лікарі не змогли врятувати життя Захисника України…

Справу Сергія Леонідовича продовжує його син, який захищає рідну Батьківщину – як це робив його Батько.

Вічна пам’ять і вічна слава Українському Воїну, який захищав від ворога рідну Україну і кожного з нас…

“Громада Ізмаїла, Ізмаїльська міська рада та її виконавчий комітет висловлюють щирі співчуття сім'ї та близьким Захисника України.

В найважчий для Вас час розділяємо біль вашої втрати….

Головного сержанта третього піхотного взводу першої піхотної роти сержанта Сергія Леонідовича Колотенка поховають на Алеї Слави на Новому цвинтарі”, - ззначив Андрій Абрамченко.

 

Герої не вмирають!

Слава Україні!

Слідуйте за нами:         

✅ у facebook (та запроси друзів!)

✅ у нашому Telegram-каналі

✅  в Instagram