На Одещині невідомі у військовій формі "запакували" 14-річного сироту: поліція відреагувала на інформацію

На Одещині невідомі у військовій формі "запакували" 14-річного сироту: поліція відреагувала на інформацію

 У селі Ізмаїльського району троє чоловіків з автоматами, затягли хлопчину до мікроавтобусу, погрожували автоматом, а коли той почав оборонятись, побили та зв’язали руки пластмасовою стяжкою, – розказала начальниця відділу соцзахисту населення Оксана Терзі виданню "Бессарабія INFORM", передає "Кут огляду".

У вівторок, 2 квітня, у селі Приозерне Суворовської громади близько 17.30 четверо чоловіків у військовій формі зеленого кольору з автоматами без розмов закинули чотирнадцятирічного хлопчину в   білий бус  невідомої марки та вивезли у бік села Червоний Яр, що територіально належить до Кілійської ТГ. Коли нападники дізналися вік хлопчини, то відпустили на трасі, , відтак додому він дві години йшов пішки,

Неповнолітня дитина пережила фізичне насилля, зазнала психологічних та соціальних тортур під час викрадення

У поліції розпочали кримінальне провадження за фактом викрадення 14-річного юнака на Одещині. Про це Суспільному повідомили у пресслужбі ГУНП в Одеській області.

Провадження розслідують за ст. 146 Кримінального кодексу України. Процесуальне керівництво здійснює Білгород-Дністровська військова прокуратура, зазначили у пресслужбі.

Слідуйте за нами:         

✅ у facebook (та запроси друзів!)

✅ у нашому Telegram-каналі

✅  в Instagram