Нова очільниця «екстренки» відвідала Сарату та Білгород-Дністровський з робочим візитом

Нова очільниця «екстренки» відвідала Сарату та Білгород-Дністровський з робочим візитом

Відбувся робочий візит генерального директора Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Одеської області Світлани Ізосімової та профільних заступників до Білгород-Дністровської станції ЕМД, а також Саратської підстанції Арцизької станції ЕМД.

Про це повідомляє «Кут огляду» з посиланням на  Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Одеської області

Світлана Володимирівна ознайомилися з умовами праці співробітників структурних підрозділів, поспілкувалися з ними та надала відповіді на запитання медиків. Також керівництво Центру відвідало пункти постійного базування бригад ЕМД у селах Білгород-Дністровського району:

ППБ Староказаче, ППБ Маразлiївка, ППБ Затока, ППБ Шабо, ППБ Сергіївка, де бригади нерідко маєють справу з викликами, пов'язаними з ліквідацією наслідків ворожих ракетних ударів.

В ході спілкування були окреслені першочергові потреби співробітників, а також напрямки роботи Центру, які потребують удосконалення. Це, насамперед, відпрацювання логістики та оперативна передача інформації - саме ці напрямки Центр ЕМД та МК сьогодні активно розробляє, тож зворотній зв'язок є дуже важливим для прийняття остаточних рішень, і всі зауваження та пропозиції беруться до уваги та опрацьовуються.


Залишайтеся в курсі важливих подій! Слідуйте за нами:

✅ у facebook (та запроси друзів!)

✅ у нашому Telegram-каналі

✅  в Instagram