Боляче бачити, як батьки отримують нагороди загиблих синів: двоє військових Одещини нагороджені орденами (посмертно)

Боляче бачити, як батьки отримують нагороди загиблих синів: двоє військових Одещини нагороджені орденами (посмертно)

У ході урочистих заходів, що відбулись 16 лютого у Плахтіївській громаді на честь відзначення в Україні Дня Єднання, голова (начальник) Білгород-Дністровської районної державної (військової) адміністрації Василь САМОКИШ, спільно із Плахтіївським сільським головою Іваном ЛИХОМ, старшим офіцером управління Першого відділу Білгород-Дністровського РТЦК та СП Валерієм КАЛАНЖОВИМ та інструктором з рекрутингу та комплектування Першого відділу Білгород-Дністровського РТЦК та СП головним сержантом Олександром НЕБОГОЮ, вручив рідним загиблих військовослужбовців Плахтіївської територіальної громади ордени «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно). Про це  повідомили в Білгород-Дністровській РВА, передає «Кут Огляду».

 Відповідно до Указу Президента України за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, були нагороджені ЯРОВЕНКО Анатолій Вадимович, старший вогнеметник вогнеметного взводу роти радіаційного, хімічного, біологічного захисту, який загинув 18 грудня 2022 року, внаслідок отримання вибухової травми під час проведення військових дій неподалік н.п. Мар’їнка Донецької області та ВЕРБІЦЬКИЙ Дмитро Олександрович, навідник десантно-штурмового взводу 4 ДШР 1 ДШБ, який загинув 13 серпня 2023 року під час ворожого артобстрілу поблизу н.п. Вербове Пологівського району Запорізької області.

Вручаючи високі державні нагороди матері ВЕРБІЦЬКОГО Дмитра Олександровича – Наталії Петрівні ВЕРБІЦЬКІЙ та батькові ЯРОВЕНКА Анатолія Вадимовича – Вадиму Вікторовичу ЯРОВЕНКУ, Василь САМОКИШ зазначив, що жодні слова не можуть полегшити горе родини, бо втрата сина, чоловіка чи батька – це невимовний біль, який залишається назавжди.

«Боляче бачити як батьки отримують нагороди загиблих синів. Для нас вони назавжди залишаться героями, які віддали за Україну найцінніше – життя. Вічна шана воїнам – захисникам. Ми дякуємо всім воїнам, які захищають нас від ворога та боронять Україну», - наголосив Василь САМОКИШ.

А також очільник райдержадміністрації запевнив рідних, які втратили на цій жорстокій війні найдорожче – своїх дітей, що вони ніколи не залишаться наодинці зі своєю бідою і завжди зможуть знайти допомогу і підтримку в органах влади будь-якого рівня.