Замість квітів - благодійність: 1 вересня Арцизька школа №5 зібрала 45 000 гривень на порятунок Валентини Нікової. Збір триває!

Замість квітів - благодійність: 1 вересня Арцизька школа №5 зібрала 45 000 гривень на порятунок Валентини Нікової. Збір триває!

Чудовий приклад для учнів Арцизької школи №5 й для кожного мешканя міста продемонстрували освітяни -  адміністрація, педагогічний колектив та парламент закладу! Як бути чуйним, небайдужим та поспішати на допомогу тим, хто зараз опинився у палаті лікарні й долає тяжку хворобу замість того, щоб разом з однолітками зустрічати День знань у рідній школі.

Сьогодні "Кут огляду" розповідва про ученицю п'ятої школи Валентину Нікову, яка бореться з онкологічним захворюванням, та чудову ідею педагогічних колективів Арцизької громади закликати учнів та батьків замість букетів вчителям допомогти фінансово чудовій дівчинці Валентині, залучившись до благодійної акції: 1 ВЕРЕСНЯ БЕЗ КВІТІВ: АРЦИЗЬКІ ШКОЛИ ДОЛУЧИЛИСЬ ДО БЛАГОДІЙНОЇ АКЦІЇ ЗАРАДИ ПОРЯТУНКУ ВАЛЕНТИНИ НІКОВОЇ.

Як нам повідомила адмінітсрація п'ятої школи, сьогодні на порятунок Валентини зібрали 45 000 гривень! Педагогічний колектив вдячний кожному учню й батькам за добрий вчинок! Завдяки вашим чуйним серцям скринька добра поповнилася!

Нагадаємо, що підтримати "добру" ініціативу може кожен, збір коштів у  ЗЗСО І-ІІІ ступенів №5 Арцизької міськради триває до 3 вересня!  Також підтримати родину Нікових можна у зручний спосіб, перерахувавши кошти на карту мати Валентини.

Номер карти мами дівчинки для надання допомоги:
5168 7574 2905 1214

До речі, таку акцію можуть підтримати колективи організацій та підприємств Арцизької громади!

Віримо, що Валентина якомога швидше повернеться  до дитинства й до школи, де на неї дуже чекають!


✅ Стань частиною спільноти «Кут огляду» в facebook та запроси друзів!

 «Кут огляду» ближче до читача!

✅ Коротко і по суті. Підпишись на наш Telegram-канал

✅ Підтримай нас в  Instagram