1 ВЕРЕСНЯ БЕЗ КВІТІВ: АРЦИЗЬКІ ШКОЛИ ДОЛУЧИЛИСЬ ДО БЛАГОДІЙНОЇ АКЦІЇ ЗАРАДИ ПОРЯТУНКУ ВАЛЕНТИНИ НІКОВОЇ

1 ВЕРЕСНЯ БЕЗ КВІТІВ: АРЦИЗЬКІ ШКОЛИ ДОЛУЧИЛИСЬ ДО БЛАГОДІЙНОЇ АКЦІЇ ЗАРАДИ ПОРЯТУНКУ ВАЛЕНТИНИ НІКОВОЇ

 Чому сьогодні учні багатьох школ Арцизької громади не принесли "гори" квітів вчителям? Бо треба рятувати маленьке життя!

Цьогоріч Арцизька загальноосвітня школа №5 долучилася до благодійної акції «1 вересня без квітів». Таким чином, учні, вчителі та батьки допомагають коштами маленькій дівчинці Валентині Ніковій, мешканці Арцизької громади, яка зараз бореться з онкологією.

На жаль, День знань для дівчинки розпочався не в рідній школі, а в лікарні, де Валя перебуває з мамою й проходить хіміотерапію. Сім'я особливо гостро потребує фінансової допомоги. Мама, Наталя Нікова, сама виховує трьох дітей.

У цій боротьбі у родини є підтримка! Так, на заклик адміністрації, педагогічного колективу та парламенту школи  №5 м.Арциз Одеської області  взяти участь у благодійній акції «Допоможи ближньому»  відкликнулось багато небайдужих сердець. Замість букета квітів учні поклали у «Скриньку добра» певну суму на лікуванння учениці школи Нікової Валентини.

Додам, що благодійна акція триватиме до 3 вересня. Якщо хтось не встиг, але має бажання підтримати Валентинку, - звертайтеся до адміністрації школи або поповніть рахунок банківської карти на ім'я матері дівчини: 5168 7574 2905 1214.

До речі, в Арцизькій громаді  ідею проведення цієї акції в своєму невеликому класі запропонувала Олена Іванівна Фрунзе, учитель Плоцької школи, її підтримав колектив Надеждівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ст.

Разом ми всі зможемо швидко закрити цей збір й підтримати Валентину та її родину! Все обов'язково буде добре! 

✅ Стань частиною спільноти «Кут огляду» в facebook та запроси друзів!

 «Кут огляду» ближче до читача!

✅ Коротко і по суті. Підпишись на наш Telegram-канал

✅ Підтримай нас в  Instagram