Про готовність Арцизької громади на випадок надзвичайних ситуацій

Про готовність Арцизької громади на випадок надзвичайних ситуацій

 20 листопада, в Арцизькій міській раді відбулась апаратна нарада під керівництвом голови громади Сергія Парпуланського. На цю нараду були запрошенні і представники ЗМІ. "Кут огляду" писав про це раніше "Тепер журналісти в Арцизі будуть знати більше..." (прочитати можна ТУТ).

Заступниця міського голови Тетяна Бахчеван доповіла про стан виконання бюджету громади. Так, за 10 місяців поточного року бюджет громади було виконано на 98,6%. Цього місяця бюджет громади виконано лише на 68%. Як повідомила Тетяна Дмитрівна, на це вплинуло скасування надходжень від військового ПДФО.

Також Тетяна Бахчеван поінформувала присутніх про готовність громади на випадок надзвичайних ситуацій. Ще від червня громада готується до сталого проходження зимового періоду та можливих блекаутів. Розроблено план дій, визначено штаб. Заготовлено 6 тонн продуктів харчування, 83 генератори, резерв палива у кількості  53 тонни, ліжка, ковдри, подушки, білизна, 150 ламп на сонячних батареях.

Пункти обігріву та "Пункти незламності" (25 штук) забезпечені генераторами, буржуйками, засобами гігієни, ліхтарями та продуктами харчування.

Придбані ємкості для питної та технічної води. Сформований резерв твердого палива. Зарезервовано на випадок можливого блекауту 800 ліжко-місць в Арцизі та 200 ліжко-місць у селах громади. У разі необхідності в Арцизі будуть розгорнуті три намети - у мікрорайоні, центрі міста та в Городку.

Також пані Тетяна наголосила, що наприкінці листопада заплановано засідання штабу з метою відпрацювання плану дій згідно розробленого алгоритму. 

Що ж, громада готова до можливих блекаутів, але, як то кажуть: "готові до гіршого, але сподіваємось на краще".

Вікторія ЛісецькаДякуємо, що дочитали нашу статтю до кінця!

Залишайтеся в курсі важливих подій! Слідуйте за нами:

✅ у facebook (та запроси друзів!)

✅ у нашому Telegram-каналі

✅ в Instagram