Тепер журналісти в Арцизі знатимуть більше…

Тепер журналісти в Арцизі знатимуть більше…

Як відомо, де менше ЗМІ, там більше несприйняття, маніпуляцій, обману та й... всього іншого. 

Голова Арцизької громади започаткував новий формат комунікації з локальними медіа..

Не так давно мене буквально «бомбило» через відсутність взаємодії пресслужби міськради з журналістами, складалося враження, ніби пресслужба міськради конкурує зі ЗМІ замість того, аби взаємодіяти. Коли чашу терпіння переповнила крапля, звернулася до Сергія Парпуланського особисто. Голова громади, окрім звичних інтерв’ю та коментарів, запропонував ще один варіант взаємодії  - робити апаратні наради щомісяця відкритими.

...І свого слова дотримався...

Вчора в Арцизькій міській раді відбулася чергова апаратна нарада, вперше – за участю ЗМІ. Ба більше, медійники могли ставити питання.

На нараді були присутні секретар міської ради, заступники  міського голови, начальники управлінь та відділів, керівники комунальних підприємств.

Впродовж декількох годин обговорювалося дуже багато питань – від наближення холодів та можливих блекаутів до психологічної підтримки певних категорій громадян – по кожному чули доповідь та дізналися про доручення голови міськради, шляхи вирішення.

Ми, журналісти, дізналися, чим дихає громада, які виклики стоять перед міською владою, які питання потребують особливої уваги, які плани в місцевих управлінців. Тем дуже багато, ми обов’язково про все напишемо. А зараз хочу підкреслити, що присутність на таких нарадах – це можливість дізнатися значно більше інформації і донести її до мешканців громади. Так я дізналася, чи буде встановлена в Арцизі новорічна ялинка і коли саме. Можливо, це й не головна новина, але я зараз говорю про можливості, які відкриваються перед медіа – знати більше, бути першоджерелом та розширити перелік тем.

P.S.

Всі кажуть, що дуже важливо налагодити зв’язок «влада-ЗМІ-громадськість». А в Арцизі не просто кажуть, а дійсно роблять конкретні кроки, аби налагодити комунікацію між органами місцевого самоврядування, засобами масової інформації та шукають механізми для нашої  ефективної взаємодії. Тішуся!


 

Мазур Наталя

фото: Timi Keszthelyi / pexels.com

Залишайтеся в курсі важливих подій! Слідуйте за нами:

✅ у facebook (та запроси друзів!)

✅ у нашому Telegram-каналі

✅  в Instagram