На черговій 53-й сесії Арцизької міської ради вручали подяки

На черговій 53-й сесії Арцизької міської ради вручали подяки

Всім нам відомий Антонюк Олександр Васильович. У минулому - директор комунального підприємства "Житловик". Олександр Васильович успішно керував підприємством понад 15 років. Був депутатом Арцизької міської ради. З початком повномаштабного вторгнення рф на територію України, Олександр Васильович став на захист своєї держави. Не зважаючи на поважний вік не став "відсиджуватись" в тилу, а захищає нас з вами на Бахмутському напрямку.

У п'ятницю, 17 листопада, Олександр Васильович відвідав чергову 53-ю сесію Арцизької міської ради. Коротко поділився з присутніми планами та вручив Подяки "За значний внесок в забезпечення обороноздатності Батьківщини, технічну допомогу при виконанні бойових завдань в боротьбі з державою-агресором" депутатам Арцизької міської ради Гладченко Сергію, Целікову Павлу та близько 20-ти підприємцям та фермерам нашого регіону.

Що ж, після перемоги "Кут огляду" обов'язково поспілкується з Олександром Васильовичем і порадує свого читача великим інтерв'ю з легендою нашого міста. А поки що, як каже сам Олександр Васильович: "Не на часі".

Вікторія ЛісецькаДякуємо, що дочитали нашу статтю до кінця!

Залишайтеся в курсі важливих подій! Слідуйте за нами:

✅ у facebook (та запроси друзів!)

✅ у нашому Telegram-каналі

✅ в Instagram