Місце розташування сміттєпереробного заводу в Арцизі: дискусійне питання вирішено!

Місце розташування сміттєпереробного заводу в Арцизі: дискусійне питання вирішено!

 Переміг здоровий глузд! Під час чергової сесії депутати Арцизької міської ради визначили ділянку під будівництво майбутнього сміттєпереробного заводу й ухвалили рішення про надання дозволу на розроблення детального плану території за межами населеного пункту міста Арциз під будівництво сміттєпереробного заводу.

Мова йшла про ділянку колишнього військового аеродрому, яка розташована за межами міста, орієнтованою площею - 7 га.

І це дуже крута новина, адже декілька місяців тому через місце розташування цього заводу й в сесійній залі, й в соцмережах вибухнув скандал. Нагадаю, тоді пропонувалося розмістити завод на території колишнього ливарного заводу. Через близькість до міста та можливий вплив на екологію та здоров’я мешканців ця ідея не знайшла підтримки серед деяких депутатів та більшості городян.

І поки певні ЗМІ безпідставно повідомляли про якісь політичні амбіції депутата (дуже схоже на наклеп), який активно виступав проти розташування заводу поблизу міста, голова громади Сергій Парпуланський проявив дипломатичний хист та готовність вислухати інші точки зору, дослухався до аргументів та підійшов до вирішення проблеми виважено. У січні депутатам на розгляд запропонували альтернативу -  ділянку колишнього військового аеродрому.  А вже за місяць, 16 лютого,депутатський корпус своїм рішенням поставив крапку в цьому питанні.

Звісно, є потреба у сміттєпереробному заводі,  адже проблема утилізації відходів є вкрай актуальною, звісно, новина про підписання головою громади Меморандуму щодо будування в Одеській області модулів з перероблення побутових відходів 15 листопада стала гарною новиною. Але треба враховувати всі фактори, що й було зроблено!

Отже, маємо надію, що злагоджена робота та достатнє фінансування можуть забезпечити початок функціонування такої інфраструктури на Одещині вже за півтора роки.

НОВИНИ ЗА ТЕМОЮ:

Слідуйте за нами:

✅ у facebook (та запроси друзів!)

✅ у нашому Telegram-каналі

✅  в Instagram