Звання "Герой України": Сергій Парпуланський просить підтримати петицію про присвоєння звання Героя України полеглому захиснику з Арцижчини

Звання "Герой України": Сергій Парпуланський просить підтримати петицію про присвоєння звання Героя України полеглому захиснику з Арцижчини

На офіційному інтернет-представництві президента України у розділі електронні петиції зареєстрували звернення про надання звання Героя України посмертно військовому з Арцижчини Миколі Панайотову, уродженцю села Делень, який загинув, героїчно виборюючи нашу Україну.

 Зареєструвала петицію сестра полеглого захисника Панайотова Домнікія Василівна.

Голова громади Сергій Парпуланський  також закликав усіх небайдужих підписати цю петицію.

 Переходьте за посиланням https://petition.president.gov.ua/petition/219114, аби підтримати Прохання про присвоєння звання "Герой Украіни (посмертно) Миколі Панайотову.

«Микола проживав у селі Делень, Болградського району, Одеської області. У мирний час грав у футбол, представляв міцеву команду та мав нагороди за чемпіонати. Був сміливим, мужнім, душею компанії, веселим, життєрадісним, ніколи не боявся труднощів. Це людина слова, честі, мужності, Для багатьох став прикладом незламності та міцності духу.Завжди допомагав усім,хто цього потребував.Був справжнім другом, найкращим у світі братом та люблячим сином .
Його постійні фрази: «Все буде добре!» "Все буде Україна!" та «Додому тільки с Перемогою». Він боровся за наші мирні ночі,за наше мирне життя,за майбутнє наших дітей,віддав нам стукіт свого серця. Він не любив славу,проте є тим, хто заслужив її.
Микола був призваний на військову службу по мобілізації 22 квітня 2023 року 1 відділом Болградського РТЦК та СП Одеської області. Із честю та гідністю він разом із побратимами боронив цілісність держави на Бахмутському напрямку, поблизу населеного пункту Курдюмівка, Бахмутського району, Донецької області.
В період з 09.07.2023 по 30.09.2023 брав безпосередню участь у заходах, необхідних для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави. Сумлінно виконував свій обов’язок громадянина України. До останнього подиху був вірним своїм побратимам та державі. Перебуваючи у зонах активних бойових дій, він ніколи не скаржився на труднощі, а навпаки – старався бадьорити усіх,підтримувати бойовий дух, переконуючи, що все буде добре. Пишаємося своїм братом, сином, Людиною з великої літери.
Загинув Панайотов Микола Васильович 30.09.2023 під час виконання бойового завдання поблизу населеного пункту Курдюмівка. В результаті мінометного обстрілу позицій противником з напрямку східніше населеного пункту Курдюмівка, Бахмутського району, Донецької області, Микола отримав поранення, несумісні з життям (вибухова травма).
Микола віддав усе за кожного з нас, за вільну Україну та мир. Віддав своє життя, маючи ще стільки планів та нездійснених мрій.
Панайотов Микола – Герой, який заслуговує на звання "Герой України (посмертно)".
Уклін та шана Герою! Вічна пам'ять! Слава Україні! Героям слава!», йдеться в тексті петиції.

 

 

 

Слідуйте за нами:

✅ у facebook (та запроси друзів!)

✅ у нашому Telegram-каналі

✅  в Instagram