Арцизький РБК закликає долучитись до 10-денного марафону «З вишиванкою в серці»

Арцизький РБК закликає долучитись до 10-денного марафону «З вишиванкою в серці»

Щороку в третій четвер травня Україна відзначає чудове свято – День вишиванки. Цього року День вишиванки припадає на 21 травня. Особливість свята, яка дійсно об'єднує багатанаціональну Україну, полягає в тому, що День вишиванки не прив'язаний до религійних, державних свят. Це свято об'єднує багатьох українців з усіх куточків нашої планети.

Цьогоріч, хоча й карантин послаблено, традиційного святкування в Арцизі, як і в Україні, не буде. Натомість  Арцизький районний будинок культури оголосив фотомарафон до Дня української вишиванки «З вишиванкою в серці».

"10 днів ми разом будемо виставляти свої фото з коментарями, які розкривають наші щирі почуття. Запрошуємо приєднатись всіх, незалежно від національності, адже наша країна багатонаціональна. Але кожен із нас прагне миру та добробуту, процвітання та Божого благословення нашій Україні!", - сповістила на своїй сторінці директор Арцизького РБК Кондрек Валентина Василівна.

І вже з перших годин марафон підтримали мешканці Арцизького району,  є світлини  навіть з Німеччини.  Тематичні фото розміщені у коментарях під дописом Валентини Василівни. До речі, той, хто побачив анонс марафону в Фейсбук-спільноті "Кут огляду", пітримав ініціативу наших неймовірно талановитих працівних культури у групі "Кут огляду".

Тож, любі друзі, долучаємося! Єднаймося!

 

"Угол обзора" ближе к читателю!

Все новости Бессарабии и Украины здесь и сейчас:

✅ Стань частью нашего сообщества в facebook и пригласи друзей!

✅ Кратко и по сути. Подписывайтесь на наш Telegram-канал

✅ Поддержи нас в Instagram