Кадиров заявив, що Україна «є територією Росії», а українці ㅡ «їхній народ»

Кадиров заявив, що Україна «є територією Росії», а українці ㅡ «їхній народ»
Голова Чеченської Республіки Рамзан Кадиров заявив, що Україна «є територією Росії», а українці ㅡ «їхній народ». Він заявив, міг би «розв'язати проблемне українське питання», якби йому доручили, - передає Громадське.

Про це він розповів журналістам під час пресконференції 26 грудня.

«Якщо взяти українське проблемне питання, то це навіть не рівень президента [Росії Володимира] Путіна, це мій рівень. Якби мені доручили, то я давно розв'язав би це питання: або приєднав би Чеченську Республіку до України, або забрав би», ㅡ заявив Кадиров. 

Він зазначив, що ухвалити такі рішення не дозволяють «державні нормативні домовленості». Але додав: якщо президент України Володимир Зеленський не змінить напрямок роботи ㅡ може почати діяти інакше. 

«Я переконаний, що якщо пан Зеленський та його команда будуть себе так поводити, то Україну давно мають приєднати до нашої країни. Україна ㅡ це наша територія, українці ㅡ наш народ. Я і тоді казав, що після Криму треба було брати Київ. Тому що якщо буде існувати Київ, для західних країн буде місце. Ми ㅡ піхота і готові виїхати та виконати наказ без проблем», ㅡ заявив Кадиров.

✅ Стань частиною спільноти «Кут огляду» в facebook та запроси друзів!

 «Кут огляду» ближче до читача!

✅ Коротко і по суті. Підпишись на наш Telegram-канал

✅ Підтримай нас в  Instagram